Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Jak ją oglądałam w Dexterze, to cały czas miałam wrażenie, że już gdzieś ja wcześniej widziałam... a to przecież Emily Rose!

kessi8529

Ten moment, kiedy dowiaduję się, że aktorka grająca jedną z ulubionych postaci w serialu zagrała też Emily Rose, przez którą srrrałam ze strachu przez tygodnie (!) - bezcenny! She's amazing!

Kurczakblee

Właśnie się dowiedziałem :)

Kurczakblee

Miałam dokładnie to samo. :)

kessi8529

Miałam to samo! Plus mam w pracy koleżankę bardzo do niej podobną. Najpierw pomyślałam - już wiem dlaczego wygląda znajomo - wygląda jak rodzona siostra Kasi., ale potem znowu zaliczyłam zonk - "nie, ja jeszcze skądś indziej znam ten pyszczek, jak nic". Nie dawało mi to spokoju I któregoś pięknego dnia wchodzę na profil tej pani, a tu olśnienie - opętana Emily! A tak na marginesie- zagrała tam rewelacyjnie:)

kessi8529

ja przez pierwsze sezony Dextera w ogóle nie mogłem się przyzwyczaić do postaci Debry, cały czas E. Rose widziałem. Teraz pewnie już będzie mi się kojarzyła głównie z "Dexterem" ale tak to już jest z serialami, aktorzy dostają łatkę na baaardzo długo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones