Jennifer CarpenterIII

Jennifer Leann Carpenter

7,9
8 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Carpenter

Jedna z najlepszych aktorek! Ma kapitalne natężenie głosu! Tylko pod koniec filmu wydawała z siebie jakieś dziwne odgłosy: iii jaaaa iii jaaaa Co to miało znaczyć???:P a może to jakieś słowo angielskie?

TheDayTheEarthStoodStill

W kwarantannie to słoik po ogorkach by lepiej zagral. W Emily Rose byla genialna, w kwarantannie do kitu, w ogole nie powinna sie chwytac tej roli.

whore

Ona zgrała bardzo dobrze (to nie jest jej wina) ona realistycznie odegrała swoją role, tak jak każdy kto by był w takiej sytuacji (chyba że nie oglądałeś tego filmu)

TheDayTheEarthStoodStill

Oglądałem, ale dla mnie wyszła strasznie nienaturalnie. Widać ogromną różnicę między Manuelą Velazco a J.C. Po prostu nie podobała mi się w tym filmie.

whore

nie kłóć się ze mną. Ona zagrała bardzo dobrze, a wogóle jej kazali tak zagrać, widać było że się strasznie boi.

TheDayTheEarthStoodStill

No właśnie ja tego nie widziałem :D Ale ok, koniec tematu bo i tak się nie dogadamy :D

whore

'Nie kłóć się ze mną' O lol. Umarłem -.-... Żałosne.

użytkownik usunięty
xDrejzler

To była jeszcze dosyc uprzejma wymiana poglądów;D;).

Zona Dextera a w sumie pana Hall'a myślę ze otrzyma jeszcze troche propozycji filmowych:) Pierwszy raz widziałem ją w "egzorcyzmach.." a wydawało mi się ze to już znana aktorka:)

Też mi się wydaje, że jeszcze będzie rozchwytywana dzięki swojej roli w "Dexterze". ;)

xDrejzler

No dokładnie. :D Przecież forum służy do wymiany informacji, poglądów itd. "Nie kłóć się ze mną" ?! Hahaha, przecież nawet nie było żadnego przejawu agresji ani nic z tych rzeczy - zwykła, uprzejma wymiana zdań! ;)

TheDayTheEarthStoodStill

ona jest tragiczna!W kwarantannie zagrała beznadziejnie!
1/10

QuKi

Nie przesadzajmy, tragiczna nie jest. Jest wręcz dobrą aktorką, ale tutaj muszę przyznać rację - w "Kwarantannie" zagrała... ymh, beznadziejnie.

chaotyczna

Moim zdaniem jej rola w 'egzorcyzmy emily rose' była fenomenalna. Cała jej mimika i przerażanie w oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones