Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

co jej po kasie jak nie ma dzieci i rodziny pffffffffff dolarami raczej ich nie zastąpi. Gwiazdeczka tyra na okrągło i dla kogo... ocknie się po 50-tce i okaże się, że coś tu nie gra.

Hollin

zycie nie polega tylko na rodzeniu dzieci - zapamietaj sobie, ze mozna byc szczesliwym bez dziecka.

P1a2n3

zgadzam się, bez dziecka może i tak ale całkowicie bez rodziny to już raczej nie. Poleganie wyłącznie na znajomych, przyjaciołach i ewentualnie przelotnych znajomościach czy nieoficjalnych związkach to w/g mnie totalna porażka - przynajmniej na dłuższą metę.

Hollin

jak byś miał miliony w banku a płeć przeciwna "płaszczyła się" na każdym kroku to pewnie byś inaczej na to spojrzał...
po za tym nie każdy znajduje swoją 2 połówkę, ożenić / wyjść za mąż tylko po to by ludzie nic nie mówili to bezsens...

koza_2

Wierz mi ze kasa gdy ma sie jej w nadmiarze szybko potrafi sie przejesc . Nie to co rodzina.

Hollin

wole nie miec rodziny i polegac na swoich przyjaciolach, niz ja miec i polegac tylko i wylacznie na sobie

P1a2n3

Dobrze mówi ! Polać jej :D A tak na serio to też uważam, że każdy ma w życiu inne cele :D

Hollin

Nie każdy ma takie priorytety i potrzeby jak Ty. Brak męża nie wyklucza przecież posiadania partnera? Papier nie jest aż tak bardzo potrzebny do szczęścia...

Hollin

Jeszcze jedno...

Po tonie Twojej wypowiedzi i w ogóle, że wytknąłaś to swoje "pffff" "gwiazdeczce" Aniston, widać że coś nie halo z Tobą :)

Dodatkowo oceniłeś "Wróg numer jeden - Zero Dark Thirty" na NIEPOROZUMIENIE (1), to tylko poparcie tego co powyżej napisałem :)

Szczęśliwego życia! Pozdrawiam :)

Hollin

Ja myślę ,że chyba nie ma szczęścia w miłości i w życiu prywatnym.

Hollin

jeszcze może urodzić lub zaadoptować malucha. lepiej mieć kasę i adoptować niż urodzić i nie mieć kasy na jego utrzymanie. choć, może ona po prostu nie chce mieć dzieci... a rodzinę i przyjaciół ma.

Hollin

chyba po rozwodzie z Bradem zraziła się do instytucji małżeństwa a dzieci może po prostu nie chcieć ;d

Hollin

Co Ci do tego?

Hollin

Z tego co sie orientuje, to ona będąc z Bradem starała sie o dziecko, lecz poroniła i to dwukrotnie, i chyba dała sobie spokój, z ponownymi próbami. Szkoda, że tak jej pisał los, bo byłaby świetną matką;)

Hollin

"Gwiazdeczka tyra na okrągło i dla kogo"
Dla siebie? Jeśli twoim jedynym celem w życiu jest "tyranie" na kogoś to współczuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones