Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

ma bardzo wysoką ocenę więc pojawia się pytanie czy ludzie tak naprawde oceniają jej zdolności aktorskie czy po prostu wygląd?

Larionov

Moim zdaniem ani jedno, ani drugie. W wielu ludziach Jennifer wzbudza sympatię dzięki roli Rachel Green w wiadomym serialu i nie widzę w tym niczego złego, może dlatego, że sama zaliczam się do takich osób. ;p

Larionov

Tzn. są aktorzy od wielkich ról jak Meryl Streep, która zgarnia Oscary za dosłownie wszystko, są jak Glenn Close i kathy Bates od swietnych kreacji, są jak Helena Bohnan Carter od jakis wariatek i patologicznych postaci i są jak Jennifer Aniston od bawienai i "rozrywkowania". Wydaje mi sie, że tak kultowa postać jak rachel nie moze być zrobiona przez aktorke słabą. Sandra Bullock tez grała w jakiś komedyjkach, a kiedy zagrala w The Blind Side od razu dostała Oscara. Chciałbym zobaczyć Jenn w super dramatycznej roli, ale ona woli śmieszyc dla mnie robi to świentie, mnie śmieszy, bawi i rozrywa i dlatego jej daje jakas wysoką ocene, nawet jej podwyższe, a co!

Larionov

Moim zdaniem Jennifer świetnie gra, naprawdę nie widziałam jej w roli, do której by nie pasowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones