Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

może nie jest ideałem piękna, ale ma w sobie tylepozytywnej energii która przyciąga :D
najbardziej kocham ją oczywiście z Przyjaciół, ale późniejsze role też są spoko. brawo Jen!

cleotrf

żartujesz?nie cierpię baby

Milk844

ciekawa jestem, na jakiej podstawie uważasz, że jej nie cierpisz, czy masz chociaż jakieś powody... a według mnie ona jest super i dałam jej najwyższą ocenę :)

cleotrf

oceniłam ją na 1 bo niestety gorzej się nie da;]

Milk844

no trudno, ja ją uwielbiam :P jako Reachel jest super, zabawna i ładna. później juz az takiego szału nie robi, ale tez miło sie ogląda jennifer na ekranie :)

Milk844

No to ja dam 1 Pauli Patton. A, co?

cleotrf

Jestem dokładnie tego samego zdania. :) A co do późniejszych ról to w Rock Star bardzo mi się spodobała. Nie jest królową piękności (oczywiście nie jest też brzydka), ale strasznie fajnie się ją ogląda. Nie rozumiem jakiejś nienawiści niektórych do niej :/

cleotrf

No fakt przepiękna jest. :) Sexy ;D Taka naturalna jest.

cleotrf

Ona w "Przyjaciołach" była doskonała! Jestem kobietą hetero, ale wydaje mi się, że gdybym była mężczyzną to taka kobieta byłaby moim ideałem, ma doskonałe ciało, proporcje, włosy, śliczną twarz, może nie klasycznie piękną, ale taką z ciepłem, jest jak promyczek słońca, do tego porusza się seksownie, jest zabawna, miła, a jednocześnie potrafi pokazać pazurki, robi to w taki uroczy sposób, jest niesamowita, ogólnie nie piszę takich komentarzy, ale po tych 10 sezonach "Przyjaciół" na świeżo nie mogłam się opanować, żeby wyrazić to co o niej myślę... Jest kobietą, która ma to coś i magnetyzuje... Taka jest Rachel... Czarująca...

kasiaaa7891

Brawo! Bardzo dobrze to ujęłaś. Jako mężczyzna się z Tobą zgadzam w pełni ;) . Fajnie napisałaś, że pokazuje pazurki w uroczy sposób. Właśnie ostatnio sobie pomyślałem, że jest urocza i prześliczna, kiedy się złości. Przypomina mi się do razu tekst, którym mnie rozwaliła gdy ostatnio oglądałem Przyjaciół. W 2 sezonie,kiedy odkryła sporządzoną przez Rossa listę jej wad, strasznie się na niego obraziła. Było tam napisane m.in. że ma za grube kostki. Kiedy Ross zadzwonił do ich mieszkania Rachel wciąż zła na Rosa powiedziała z przekąsem do Moniki:
- To znowu on? Powiedz, że podeszłabym do telefonu, ale nie mogę unieść kostek...
xD
To jest jak najbardziej mój typ, bo jest po prostu bardzo kobieca, powiedziałbym nawet dziewczęca, ma w sobie ogrom wdzięku.

cleotrf

Kocham czytać dyskusje o aktorach/aktorkach/filmach, gdzie jedni chwalą, a drudzy wręcz przeciwnie - hejtują z całego serca. <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones