Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Chce uchodzić za niezwykle miłą osobę może nawet się stara przez swoje sztuczne uśmiechy jednak jej wredny charakter można było zauważyć już za czasów Friends. Gdy tylko pojawiła się jakaś nowa postać i Rachel od razu można było usłyszeć zołzowate "Nie odzywaj się, zamknij się" itp. Marny twór który zyskał sławę dzięki rozwodowi z Pittem i udawaniu rozpaczaniu a dzięki temu otrzymywaniu nowych scenariuszy i pchaniu się do filmów byle by ludzie jeszcze o mnie usłyszeli. Zakompleksiona łupa nienawidząca Jolie nie dlatego że odbiła jej Pitta(może po części też) ale dlatego że Jolie jest piękna, utalentowana i niezwykle "dobra" starzejąca się z godnością ta jednak nie może się pogodzić z ubiegającym czasem prosząca tylko reżysera by w filmach był retusz aby ją odmłodzić. I co jej z tego "dorobku" jak nagrody dostała jedynie za Friends`ów. Na tych komediach daleko nie zaszła, może jej się wydaje że zaszła jednak ludziom przeje jak już się nie przejadła.

mati_do

Po pierwsze- skąd ty do licha wiesz jaką ona jest osobą, jakie naprawdę ma zamiary, jaki podtekst mają jej wypowiedzi? No proszę Cię, człowieku, nie znasz tej kobiety, nie mieszkasz z nią pod jednym dachem a jedyne źródło twojej wiedzy to marne Polskie gazety czy tez portale. Skąd to wiem? Z tego zdania "czasem prosząca tylko reżysera by w filmach był retusz aby ją odmłodzić", sama kiedyś czytałam takie brednie na pudelku czy innym szmatławcu, a każdy rozsądny człowiek który nie jest w świecie showbiznesu/kina wie ile w tym prawdy. Nic.
"Zakompleksiona łupa nienawidząca Jolie nie dlatego że odbiła jej Pitta" - i znów, skąd pomysł że ona jej nienawidzi? A nawet jeśli to co z tego? Niech sobie nie lubi kogo chce, co ma miłować i wielbić obecną partnerkę byłego męża?

Po drugie to że ewidentnie wolisz Jolie ("dlatego że Jolie jest piękna, utalentowana i niezwykle "dobra" starzejąca się z godnością ta jednak nie może się pogodzić z ubiegającym czasem prosząca tylko reżysera by w filmach był retusz aby ją odmłodzić") od razu musi oznaczać że nie lubisz Jen? Taki team "anty Jennifer" wszystkich tzw fanów Jolie? A uroda to rzecz GUSTU i tylko zakompleksieni ludzie bez argumentów używają aspektu urody jako rzecz przeciw/za jakąś osobą. Innym podoba się Jennifer, innym Jolie, innym Monika Brodka i tyle.

po drugie- tryskasz jadem i nienawiścią jakby ci ta kobieta rodzinę powybijała. Po za tym nie masz wiedzy skoro uważasz że na "komediach daleko nie zaszła" (fakt że jest najbardziej opłacalną aktorką, znajduje się na liście Forbsa i że ma swoją produkcję mówi samo za siebie)

Człowieku, lecz się bo taka złośliwość i nienawiść do obcych ludzi może być chorobliwa, zwłaszcza jeśli zahacza o życie prywatne (które notabene nie powinno Cię interesować bardziej niż swoje własne)

mati_do

No widzę, że mamy tu strasznie zaślepionego fana Angeliny Jolie... Człowieku skąd do głowy przyszło Ci to, że :
a) Jennifer jest marnym tworem
b) Zyska sławę na rozpaczaniu po Pitt'cie
c) Zazdrości Jolie ; " Piękna, talentu i dobrości "
d) Na komediach daleko nie zaszła ...

Jesteś osobą pełną nienawiści i zazdrości.... Oczywiście zaraz pewnie usłyszymy, a raczej przeczytamy, że Jennifer nie ma w sobie nic czego byśmy mogli jej pozazdrościć, ale od kiedy to osoba w pełni normalna porusza sprawy prywatne osób innych, ok ok Aniston i Jolie są osobami publicznymi, ale prywatności troche też mają :x
Oczywiście drogi Anty - Fanie postaram się odpowiedzieć na twoje zarzuty, dziaboneczek już to w połowie zrobiła, ale zdanie jeszcze jednej "fanki Aniston" też może się przydać...

a' ) Jest marnym tworem a z paczki friends jakoś wyszła najlepiej.
b' ) Zyska sławę na rozpaczaniu po Pitt'cie? Wiekszej bzdury nie slyszalam.. Tak kreują ją media, na wielką ofiarę porzuconą przez wielkiego Brada Pitta, Pudelki, Kozaczki, Kotki i te różne polskie ale i zagraniczne śmiecia ubzdurały sobie, że Jennifer wciaz kocha byłego meza i robi wszystko żeby go odzyskac... No comments...
c' ) A to ciekawe, teraz akurat ma jej czego zazdrościc... Jakiego piękna? Na filmwebie powinniśmy komentować talent aktorski, ale skoro poruszyłeś temat "piekna", to mogę Ci powiedzieć jedynie tyle, że Jolie nie wygląda aktualnie zbyt oszałamiająco.. Skóra i kości, no dobrze może jak to podobno powiedziała, że chudnie przez " nerwy" opiekowanie sie 6 dzieci, czy ile ona ich tam ma, jest trudne. Talent... Tu też nie ma jej czego zazdroscic, sporo filmów oglądałam z Angeliną i w większości z nich jej rola polega na "wzięciu pistoletu i odstrzeleniu głowy", w większości filmów też pojawia się mina "wrednej" Angeliny, czyli tego uśmieszku i zimnego spojrzenia... no dobrze może to jej gatunek, to jej filmy nie czepiam się, bo akurat do tych filmow to pasuje.. Ale też Twoja Angelina Jolie sie przeje jak już sie nie przejadła widzom...

d' ) Daleko nie zaszła? To oto masz listę najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood ( pierwsza 10 )

1. Sandra Bullock 56 mln $
2. Reese Witherspoon 32 mln $
3. Cameron Diaz 32 mln $
4. Jennifer Aniston 27 mln $
5. Sara Jessica Parker 25 mln $
6. Julia Roberts 20 mln $
7. Angelina Jolie 20 mln $
8. Drew Barrymore 15 mln $
9. Meryl Streep 13 mln $
10 Kristen Stewart 12 mln $

Hmm z tego chyba wynika, że Aniston zarobiła wiecej niż Jolie... Nawet więcej niż najlepsza aktorka na świecie Meryl Streep... To daje do myślenia...
Więc zanim kiedykolwiek, ktokolwiek sprobuje porównać Aniston i Jolie niech sie zastanowi nad swoimi argumentami, a nie wchodzi na ten chłam o nazwie Pudelek, i patrzy jak z kolei oni we WSZYSTKIM ( pragne podkreślic ____ ) wszystkim porównują te panie do siebie... To tyle drogi Anty - Fanie....

TheWhyski

Masz 8 lat czy jesteś Dzieckiem Pudelka? Szerzy się jakaś zaraz gówniarstwa i głupoty, gdzie nie wejdę dziewczynki z błyszczykiem zamiast mózgu wypisują brednie. To forum dla ludzi, którzy kochają kino, od takich wypowiedzi jak twoja jest Pudelek. Nie wiem czemu to piszę i tak nie wygram z głupotą, ale jak to przeczytałam żal mi dupę ścisnął więc nie mogę się powstrzymać.

"ta jednak nie może się pogodzić z ubiegającym czasem prosząca tylko reżysera by w filmach był retusz aby ją odmłodzić." - ktoś może mi to przetłumaczyć na polski???

Tak poza tym jestem ciekawa - Joli, Pitt, Aniston - to jacyś twoi znajomi? Bo dużo wiesz o tym jacy są.
Inna sprawa - ty rozumiesz, że Rachel to postać, którą Aniston grała? Aniston to aktorka, a Rachel to postać:). Nie istnieje tak naprawdę w życiu:). Bo mam wrażenie, że straciłaś kontakt z rzeczywistością. Oto dowód: "Chce uchodzić za niezwykle miłą osobę może nawet się stara przez swoje sztuczne uśmiechy jednak jej wredny charakter można było zauważyć już za czasów Friends. Gdy tylko pojawiła się jakaś nowa postać i Rachel od razu można było usłyszeć zołzowate "Nie odzywaj się, zamknij się" itp."

Czy na sali jest lekarz?

mati_do

achh.... te dzieci _ "Nie lubię jej - BO NIE" omg ....

ashley00133

Ja lubię i Jolie i Aniston. Choć szczerze mówiąc bardziej lubię rodzaj filmów w którym występuję Aniston, lecz Angie też jest fajna. Moim zdaniem jednak powinna trochę przytyć...

dagusia_bojar

A ja zawsze lubię czytać złośliwe komentarze fanów Angeliny. Przecież ich idolka,pupilka zdobyła już co chciała więc dlaczego tak nie lubicie Aniston? Jak widać Jolie traci i wygląd i urok osobisty bo Johny Depp nawet nie zwrócił na nią uwagi , wciąż jest wierny swojej Vanessie. Wypierają ją młode aktorki. Nawet Megan Fox, która przez jednych jest uwielbiana a przez innych krytykowana , nie ma na swoim koncie wielu ról ale budzi wśród mężczyzn fiksację. Więc się pytam - dlaczego boicie się poczciwiej Jenny ? ;)

dagusia_bojar

jak by co to ja nic nie mam do Jennifer Aniston :) chodziło mi o to że ten pierwszy anty-fan w sumie nie ma konkretnych argumentów aby jej nie lubić bo ocenia ją po rolach w filmie[?!] no przecież miła osoba może w filmie grać zołzę i na odwrót... Rola w filmie nie ma raczej nic wspólnego z autentycznym charakterem aktora...

a tak wgl to przecież starzenie się jest czymś normalnym... o.0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones