Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Jest śliczną i utalentowaną aktorką. Co z tego, że wybiła się jako aktorka sitcomu. Ten serial cieszył i wzruszał do czego m.in przyczyniła się właśnie ona. Nie rozumiem czemu niektórzy zarzucają jej granie tylo w komediach romantycznych? Meg Ryan przeważnie grywa w filmach tego gatunku a jest świetna. Zresztą kto powiedział, że tylko dramaty czy thrillery mogą poruszać. Ale o gustach się nie powinno dyskutować...Mi miło się na nią patrzy, jest urocza i wydaje się normalna osobą, nie jest roskapryszona-jakoś nie słyszy się o niej w dziale "skandale itd" oprócz jej niepowodzeń miłosnych-tu można jej tylko współczuć, że ludzie nie strzegą swojej prywatności jednocześnie niszcząc życie kogoś innego plotkami...Mam nadzieje, że kiedyś trafi na kogoś kto da jej spokój duszy i radość:)

Aleksandra001

Zgadzam się, aktorki, które grają w komediach romantycznych wcale nie muszą być złymi aktorkami. Niby dlaczego ? Bo nie sięgają po poważne role? To nie musi oznaczać, że są gorsze...Dla mnie Jennifer to naprawdę świetna aktorka, potrafi wnieść do filmu tyle ciepła i pozytywnej energii, że wzroku oderwać nie można. Mało jest teraz takich aktorek jak Diaz, Ryan czy Aniston.

Serdecznie pozdrawiam.

patyczka

O tak, zgadzam się z tym. Diaz, Ryan i Jennifer wydają się naprawdę sympatyczne i naturalne, bez tych sztucznych wyuczonych uśmiechów i przesadnych kreacji. I to dobre aktorki, pomimo iż grają w większości w lekkich filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones