Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

dla mnie ona jest bardziej sexowna od Jolie bardzo mi sie ona podoba i ma najlepsze nogi na świecie

lukasz121246

Nie zgodzić się z Tobą byłoby grzechem :o)

lukasz121246

Angelina by ją przebiła, jednak musiałaby przytyć z 10kg, bo teraz to wygląda jak patyk.
A tak na marginesie wiem dlaczego Pitt jest z Angeliną, po prostu jest zajebista w łóżku, jako lesbijka pewnie nauczyła się jak sprawiać przyjemność, no a jak facet zaspokojony, to szczęśliwy :D
Jennifer jednak nadaje się bardziej na żonę i matkę jak Angelina

baraqs

aha-biorąc pod uwagę liczbę dzieci które ma Angelina i Jennifer-tak, Aniston to urodzona matka:) nie no, żarty na bok. mimo że jestem kobiętą-nie-lesbijką to zgadzam się w 100%. Jen ma w sobie jakis urok, ciepło i jej uroda jest taka delikatna. a Jolie ma właśnie ...hmmm..."nachalną" urodę.obie są piękne ale czasami jak widzę ją wymalowaną to aż czuję dreszcz strachu..brrr

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pieniak3

po co ta "k*rwa"??? poza tym wybacz nam-maluczkim, ze zapomnielismy ze Jolie zawsze byla dla Ciebie pasztetem. gdybysmy nie popelnili tego bledu nie byloby tematu...od tej chwili zawsze bedziemy pamietali zeby najpierw Ciebie spytac o zdanie

Pieniak3

tomb raider drogi użytkowniku to świetny film!a angelina zagrała również w nim świetnie!jak sie nie znasz na grze aktorskiej to sie nie odzywaj!!!!!!!!!!!

Sol1987

Czy napisałem że źle zagrała w Tomb Riderze? Napisałem jedynie że to straszny badziew.

lukasz121246

Co tam nogi, biust też jeden z najlepszych w światowym kinie :P

turas1993bdg

Angelina wygląda jakby była anorektyczką. Kobieta musi mieć dużo ciała! Musi być orna.

użytkownik usunięty
nillvo

Dużo ciała? Kurde , ja juz nie kumam . Jak jest za dużo to źle , jak za mało też nie dobrze. A co z wnętrzem , ludzie ? :DD

lukasz121246

zgadzam się, jeśli miałabym wybrać kobietę, która swoją urodą byłaby dla mnie wzorem to Aniston. Zdrowo żyje, jest aktywna, z tego co wiem nie pali, a przynajmniej nigdy nie miałam okazji zobaczyć jej zdjęcia z papierosem. Jest dobrą aktorką, byłaby rewelacyjna, ale trochę przeszkadza mi jej głos, a raczej maniera mówienia, taka hmm mało spontaniczna, zbyt dokładna, jakby kontrolowała ukryty akcent xD. Chciałabym ją zobaczyć w jakimś dobrym filmie, dużej, budzącej emocje roli. Zasłużyła na to.

martiniss

Z tego co wiem to Jen paliła papierosy, ale jakiś czas temu rzuciła ten nałóg. Nie zmienia to jednak faktu, że wygląda świetnie. Co do mówienia to jakoś nigdy nie zwróciłam na to uwagi. I zgadzam się, że zasłużyła na jakąś większą rolę.

lukasz121246

Toż ona jest paskudna, w dodatku ma męską twarz i siano na głowie!

Phedre

W cale nie jest paskudna, wręcz przeciwnie jest bardzo ładną kobietą, lekki zarys męskiej twarzy może i jest ale według mnie jest ładna. Podobają mi się jej włosy jednak zmieniłabym jej fryzurę na całkowicie inną.

Phedre

Zazdrość ? :P
Wracając do tematu:
Angelina + 10kg oceniam urodę na 8/10 + 0,5pkt za klasę, kulturę i zachowanie
Aniston 9/10 + 0,5 pkt za niesamowicie uroczy uśmiech :)

użytkownik usunięty
Notorious Gomez

0,5 pkt dla Jolie za klasę , kulturę i zachowanie? Sorry, nie kwestionuje Twojego zdania ,ale uważasz ,że odbijanie facetów jest godne podziwu . Nie wspominając już o tym jak w podły sposób upokorzyła Aniston w swojej książce.

Nie wiedziałem o tym że upokorzyła Aniston. Jaki tytuł ma ta książka?
Jolie 7/10... za Aniston :P

użytkownik usunięty
Notorious Gomez

http://pl.starlounge.com/index.cfm?objectid=68246..

Wydaje mi się ,że to ta książka, jednak osobiście jej nie czytałam .

Niestety link nie działa.
:)

użytkownik usunięty
Notorious Gomez

Ohh , faktycznie.. Poszukam innego ;)

użytkownik usunięty

Spróbuj teraz...

http://pl.starlounge.com/index.cfm?objectid=68246


Jeżeli link znowu nie będzie działał to nie wiem czemu . Mnie odbiera normalnie . Będziesz musiał/a sama poszukać w Google.

Ten artykuł akurat nie jest o tej książce ,ale też pokazuje jak Jolie uprzyksza życie Aniston .


http://rozrywka.dziennik.pl/artykuly/89245,jolie-chce-zniszczyc-kariere-aniston. html

Wredna s..a z Jolie :/

użytkownik usunięty
TheWhyski

Dokładnie.. Dlatego też jej nie lubię. Aktorką może jest niezłą , ale jej zachowanie skreśla ją u mnie totalnie..

A Aniston i jej płakanie po tabloidach? Rzeczywiście, to wcale nie było żałosne...

Phedre

Jakie płakanie po mediach? To media ją tak kreują na "wielką ofiare" to jest właśnie żałosne. Pff... niestety to sie od niej nie odczepi

TheWhyski

Taaak, udzielane przez nią wywiady są z pewnością przerobione i zmanipulowane...

Phedre

Szkoda mi cię !!!

lukasz121246

Gdzie wy ludzie macie oczy. Ona bardzo męską twarz. Chyba tylko facetom o gejowskich ciągotach może się spodobać. Angelina za czasów Tomb Rider byla bóstwem Moze teraz ma anoreksje, ale gdyby przytyla, to zdeptala by Aniston w pył

użytkownik usunięty
milenasy

To Twoje zdanie..

milenasy

Dokładnie to Twoje zdanie. Ja jak bym miała wybierać wolałabym wyglądać jak Jen Aniston niż Angelina jolie..

użytkownik usunięty
TheWhyski

Ja tak samo..

To byście sobie bez problemu znalazły dziewczynę :)

użytkownik usunięty
Phedre

Wolałabym jednak chłopaka...

o no właśnie .. >.>

TheWhyski

To była ironia, mająca na celu ukazanie, że Jen jest męska :) nie nienawidzę jej, po prostu ma zbyt wiele niedoskonałości w urodzie, by zyskać miano "pięknej"...
Poza tym - w czym dziewczyna gorsza od chłopaka? W końcu panie są zdecydowanie, jak dla mnie, ładniejsze.

użytkownik usunięty
Phedre

Ale to jest rzecz gustu. Nie dla wszystkich Jen jest męska. Poza tym nie jesteś pępkiem świata i nie musisz każdemu narzucać swojego zdania. Jeśli Ci się nie podoba to ok ,ale wiele osób jednak widzi w Jen ,,piękną" czy Tobie to pasuje czy nie.

Oh, skąd taka agresja? Czyżby to w związku z tym, że mam inne zdanie niż wypowiadająca się tutaj większość?
I powiedz mi, w którym miejscu narzucam komukolwiek swoje zdanie?

użytkownik usunięty
Phedre

Ależ gdzie w mojej wypowiedzi agresja? Po prostu nie lubię jak ktoś uważa ,że jego zdanie jest najważniejsze. Nie musisz złośliwymi ironiami komentować tego ,że ktos ma inny gust.

Jennifer, wyglądała bosko, w 1 sezonie i w 2 przyjaciół, po prostu tak słodko, że można, tylko pozazdrościć, później, uwydatniły się jej szczęki, przez co, można zauważyć nieco męskie zarysy twarzy, jednakże, przebija Jolie urodą, ta jej nie dorównuje , Brad rozwiódł się z nią z powodu Jolie, ale też, że ta nie chciała mieć dzieci, trudno, nienawidzę go.

ChylinskaFan

To nie była złośliwa ironia, eh, ludzie... gdybym chciała być złośliwa to by się zrobiło naprawdę wrednie. Nie pałam do niej nienawiścią tak jak fanki Jen do Angeliny. Ja naprawdę nie wiem, co wy do niej macie. W końcu Brad miał swój mózg - gdyby kochał Aniston nie odszedłby do innej. Pomyślcie tak - przecież w takim razie nie pasowali do siebie, nie byli ze sobą szczęśliwi. Jen zyskała szansę na faceta, który by był dla niej idealny. Zdrada boli i później trudno zyskać zaufanie, ale... Takie życie.

Phedre

Co do nóg, słyszałem, że największym entuzjastą ich jest David Letterman, który zawsze się nimi zachwyca.

milenasy

GDZIE TY MASZ OCZY

lukasz121246

Przecież jej tważ jest strasznie końska xD

lukasz121246

ja mysle ze nie ma sie co klocic czy jennifer czy angelina... bo zdania sa podzielone. jezeli ktos kocha (uwielbia, lubi...) jedna, zazwyczaj nienawidzi lub baaaardzo nie lubi drugiej.
jezeli chodzi o mnie to ja w 100% sie zgadzam. jennifer wygrywa.
co do urody.... ej ona jest GRECZYNKA!! i jak na taka jest ladna. nawet bardzo ladna....
poza tym sprawia wrazenie milej, cieplej osoby. milo s ena nia patrzy. nie jest odrazajaca jak angelina. zwyczajna kobieta! co do rol to roznie bywalo. ale podoba mi sie na ekranie. budzi sympatie i pozytywne uczucia. jest zadbana, zawsze nienagannie wyglada, ma swietna figure i wlosy.i nie wiem czemu, ale po prostu ja lubie

lukasz121246

KUŃ nie baba hahaha

I_I

śmieć nie człowiek ha ha ha głupi frajerze

lukasz121246

Ciągle myśle że jest brzydka xDD pozatym okropnie nie lubie komedii romantycznych, działają mi na nerwy. To potęguje niechęć do niej.

użytkownik usunięty
I_I

Czyli pewnie musisz nie lubić większości aktorek , bo prawie każda ma jakąs role w komedii romantycznej :)

Ale Aniston gra tylko w nich... nie licząc paru wyjątków jak nieudany horror.

użytkownik usunięty
I_I

Widocznie nie nadaje się do dramatu. Gdyby zagrała w jakimś jechalibyście po niej ,ze się nie sprawdziła ,żeby wróciła do komedii itd. Ja uważam ,ze dobrze robi grając w tych swoich lekkich romansidłach. Lepsze to niz jakby miała sie wystawić na posmiewisko i krytykę nieudaną rolą w dramacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones