Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Widzę, że dość często przewija się tu wątek Oskara dla Jennifer Aniston. W mojej ocenie grą w filmach typu "Żona na niby" czy "Dorwać byłą" Oskara nie da się wygrać. Ja osobiście uważam Jennifer Aniston za bardzo dobrą aktorkę do mało ambitnych filmów. Filmy z nią są lekkie, łatwe i przyjemne do oglądania, nie wymagają wysiłku intelektualnego od oglądającego, ale przez to niezbyt zapadają w pamięć. Ciężko jest opisywać jej dokonania w ambitnych rolach, albowiem ona takich ról praktycznie nie gra. Zastrzegam, że nie jest moim celem obrażanie tym postem kogokolwiek - każdy może mieć swoje zdanie w tym temacie. Ja po prostu tak w tym temacie uważam.

Roobyr

Wiesz co to nie jest tak myślę. Z Nią jest jak z Sandrą Bullock. Świetna aktorka, ale źle obsadzana. Nie wykorzystują ich potencjału. Poza tym lekkie komedie też są do życia potrzebne bo film to w końcu zabawa i rozrywka, a żadna z aktorek nie śmieszy mnie tak jak Aniston. Ale gdyby wzięli Ją do innego filmu to też by się sprawdziła. Najbardziej chyba w dobrym dramacie.Często porównywana jest też do Jolie. Jolie gra może w innego rodzaju produkcjach, ale co to zmienia skoro jest aktorką jednej miny. Oglądałam Tomb Raidera, Pana i Panią Smith, Turystę, Salt... W Każdym filmie ta sama poza, ta sama mina.... Zmienia się tylko sceneria i kostiumy. Więc nie o film chodzi, a o talent.

elkas22

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą. Jennifer i Sandra są praktycznie w takiej samej sytuacji. Obydwie są świetnymi, ale niedocenionymi aktorkami. Bynajmniej było tak do pewnego czasu, bo Sandrze już się udało i podkreślam, że też była uważana za komediową aktorkę, a zgarnęła Oscara za dramat. Wiec nic nie jest przesądzone, a może kiedyś jej się uda jak obsadzą ją w jakiejś porządnej roli. I szczerze trzymam za to kciuki, bo sądzę, że nas nie zawiedzie :)

szalonaaa95

Ja akurat mam inne zdanie od Ciebie i Przedmówcy, ale szanuję również waszą opinię w tym temacie. Każdy inaczej odbiera i ocenia aktorów. W kwestii oceny Sandry Bullock jako aktorki innej niż komediowa można się moim zdaniem spierać, albowiem na relatywnie niewielką liczbę filmów innych niż komedie w jej karierze zaliczała już kilka słabych występów. O ile dobrze pamiętam miała nawet za te role nominacje to "Złotej Maliny". Więc Oscar to jedno, ale przy jej ocenie jako aktorki należy moim zdaniem brać pod uwagę również i te inne role. Jest bardzo dobrą aktorką komediową i tego nie kwestionuję (mimo, że np. film "Wszystko o Stevenie" też delikatnie mówiąc nie najlepiej był odebrany). Jednak czy Sandra Bullock wypada tak świetnie w "poważnych" rolach, to już można moim zdaniem polemizować. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones