Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston
użytkownik usunięty
komandorfoka

ja też!

komandorfoka

Jakie zasłużone.?! Ona jest najlepszą aktorką komediową zasługuje na 10/10 !

Ewciaax3

ona aktorka komediowa ? ona nie jest zadna aktorka dla mnie

komandorfoka

David Hasselhoff tez jest slabym aktorem ktorego jestes fanem

komandorfoka

Oj, zazdrosc wyczuwam :P

golab12

jaka zazdrosc pff

komandorfoka

No bo co innego ? Uzasadnij dlaczego tak sądzisz

golab12

po prostu nie podoba mi sie jej twarz, jej zachowanie i to co gra. Dokladniej juz mi sie nie chce tlumaczyc.

komandorfoka

Nie powinnam dyskutować z infantylnymi osobami, ale tu aż się prosi o komentarz. 'Nie lubię jej' - jako argument na wszystko? Na tej stronie ocenia się grę aktorską, a nie twarz czy wygląd.

Podejrzewam, że specjalnie obniżasz ocenę aktorki bo podnieść miejsce w rankingu komuś innemu (niech zgadnę - Angelina Jolie?).

komandorfoka

No to nie lub. Ja ją bardzo lubię i filmy w których gra.

komandorfoka

Bardzo niesprawiedliwa ocena! Jest Swietna aktorka komediowa i zasluguje na 9!:)Przypominam , że oceniamy gre aktorska , a nie wyglad:P

komandorfoka

popieram , ale daje 3/10 za bruca wszechmogacego

komandorfoka

Śliczna, inteligentna, utalentowana. Bardzo jednak chciałbym ją zobaczyć w jakimś fantasy albo s-f

anakin_sparrow

Wisi mi jak ona wygląda i co robi w życiu prywatnym, ale jej "umiejętności" aktorskie zasługują na 0 (1 to ocena zawyżona). Jest tragiczna, w każdej "roli" taka sama. Sztuczna.

mlena

Popieram...nie wiem co ona w sobie ma, ale wyjątkowo mnie drażni, a jej emocje są dla mnie sztuczne i odgrywane tak samo w każdym filmie

komandorfoka

Najgorsza aktorka jaką znam...

harry_rabbit

skoro gadacie że jest kiepska i sztuczna to spojrzcie na aktorke ktora grała belle w Zmierzchu ta to dopiero jest sztuna

anita9200

Z tym, że Stewart gra jak kłoda to się każdy chyba zgadza i to żadna tajemnica :)

komandorfoka

Daje jej zasłużone 10/10 !!! :) Ona jest boska :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones