Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

w końcu dają te nagrody byle komu i nie są nic warte a ona nie potrafi grać więc się nadaje idealnie.

piter_jo

Byle komu? Kto był tym "byle kim"?

piter_jo

Chyba cię trochę pogięło. Ona Jennifer jest już trochę stara i skoro jeszcze nie dostała Oskara, to najzwyczajniej w świecie na niego nie zasługuje. Konice i kropka.

piter_jo

KTO BYŁ BYLE KIM?! jeśli jesteś kinomanem to jak możesz zadawać takie pytania?!

piter_jo

Ja jestem kinomanką.Ingrid Bergman, Humphrey Bogart .Meryl Streep,Clint Eastwood,Al Pacino,Jodie Foster,Robert De Niro,Kate Winslet,Audrey Hepburn,Katharine Hepburn,Bette Davis.....oni między innymi dostali Oskara i uwierz mi nie byli,nie są byle jakimi osobami..Oskar nie jest sprawiedliwą nagrodą,ale nie mów,iż wszyscy,którzy otrzymali tę nagrodę są byle jakimiś postaciami.

katrinafw

ok sporo dobrych aktorów dostało oskara ALE. Nie wyraziłem się zbyt precyzyjnie kiedyś choć nie zawsze oskary otrzymywali aktorzy którzy zasłużyli na niego dziś jest inaczej. Mi chodzi też o nominacje takie jak np. Jude Law − Wzgórze nadziei, Heath Ledger − Tajemnica Brokeback Mountain, Brad Pitt – Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Mickey Rourke – Zapaśnik, Jeremy Renner − The Hurt Locker, Sean Penn − Jestem Sam, Halle Berry − Czekając na wyrok( oskar cholera wie za co), Renée Zellweger − Chicago, Susan Sarandon − Klient, Winona Ryder − Małe kobietki, Jodie Foster − Milczenie owiec( oskar cholera wie za co), Julia Roberts − Pretty Woman, Gwyneth Paltrow − Zakochany Szekspir, Kevin Spacey − American Beauty( oskar cholera wie za co) i wiele innych aktorek i aktorów część z nich dostała oskara, większość była tylko nominowana TE NOMINACIE I OSKARY TO OBRAZA DLA KAŻDEGO KINOMANA.

piter_jo

Mów sobie co chcesz, ale w swoim imieniu. Ludzi do tego nie mieszaj. Brakuje tylko słów NARÓD i HAŃBA i pasowałbyś idealnie, domyśl się gdzie.

Mati_GA

Jak mogę pisać nie swoim imieniu, chyba pomyliłeś forum ale zapewne nie zauważyłeś, może przez swój poziom inteligenci może...(teoretyzuje tylko)

piter_jo

TE NOMINACIE I OSKARY TO OBRAZA DLA KAŻDEGO KINOMANA - A więc jesteś "wszystkimi kinomanami"? Czepiam się tylko tego sformułowania, ale oczywiście trzeba od razu wyjeżdżać z jakimiś wyświechtanymi tekstami o czyjejś inteligencji, gdy tylko w minimalnym stopniu krytykuje Twój post.

Mati_GA

Tak czy siak... Gdyby Aniston dostała oskara za jej glupkowate filmy to naprawde swiadczylo by tylko o tym, ze poziom bardzo spadl.

Jednak go nie dostala i mam nadzieje nie dostanie, wiec nie ma problemu. :D

basia1003

Ja lubię Aniston i jestem jej wielką fanką. Fajnie gra w filmach, ale mimo tego nie zasługuje na oskara. Nie zagrała w żadnym poruszającym w filmie, a ajk wiemy to głownie takie filmy dostają oscary. Jest dobra w komediach i tak pewnie już zostanie, a za komedie chyba oscara nie dostanie. Ja co do tych nominacuj to zgodzę się z Kevinem Spacey i Renne Zellweger iz nie zasłużyli na to, natomiast reszta jak najbardziej oscarowo.

Szmminka

No tak Oscary dostaje się najczęściej za poruszające filmy mimo, że wiele osób twierdzi, że właśnie komedie są najtrudniejsze do zagrania. Aniston jest dobra w tych filmach, w których gra jednak chciałabym ją zobaczyć w jakimś dramacie lub filmie akcji ( w każdym razie coś odmiennego).

piter_jo

Sean Penn za "Jestem Sam" czy Renee Zellweger za "Chicago" to nie są role godne nominacji?! to pokaż mi w takim razie te, które powinny zostać nagrodzone

buzzkill

Hej nie chciałam zakładać nowego tematu, dlatego napiszę tutaj. Mam problem ze znalezieniem pewnego filmu z udziałem Jen, nie pamiętam dokładnego tytułu ale mogę streścić ten film. Na pewno główna bohaterka grana przez Jennifer była w ciąży i mieszkała i miała wyjść za mąż za faceta który był gejem i romansował z jakimś innym. Była też scena, że ona ta główna bohaterka poznała policjanta, który ją odwoził i pomógł jej po tym jak została okradziona, na koniec filmu oczywiście są razem ona i ten czarnoskóry policjant, para gejów też jest razem, a to dziecko - dziewczynka jest już duże i konczy sie jak idzie z mamą i jej przyjacielem mamy- gejem do kawiarni po przedstawieniu w szkole. Jest jeszcze jedna scena gdy głowna bohaterka jest na jakimś przyjęciu z tym gejem i razem tańczą tak widowiskowo , aż sie wszyscy patrzą ;p i potem dochodzi do jakiejś większej wymiany słów między nimi, a później kobieta zaczyna rodzić... Wiem kiepskie to streszczenie, ale może ktoś skuma o jaki film mi chodzi.

Nie_pytaj

Moja Miłość na 100%

TheWhyski

Z tym oskarem to nigdy nie wiadomo, taki przykład Sandra Bullock, też grała w samych głupkowatych komediach a tu bam i oskar, za film świetny, więc jeżeli tylko Jennifer zastanowi się nad jakimś ambitnym filmem, to ma duże szanse

TheWhyski

oooo tak, to ten film! Dzięki wielkie za odpowiedź ;))

buzzkill

Streszczenie "Jestem Sam" Sean Penn gra niedorozwiniętego faceta koniec streszczenia, "Chicago" zgarbiona Renée udaje że jest sexy i że istnieje w tym filmie fabuła .

piter_jo

Heath Ledger − Tajemnica Brokeback Mountain? nie zaslugiwał? i ze niby byle kto??
no wiesz... kazdy ma prawo miec swoje zdanie. ale to jedna z najbardziej charakterystycznych rol ostatnich lat. poza tym jezeli ogladales inne filmy z nim, to powinienes tez zobaczyc "co zrobil z ta rola". dla mnie byl genialny. absolutnie i niezaprzeczalnie. no ale to tylko moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones