Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Uwielbiam ją. Jest utalentowaną aktorką komediową (przerewelacyjna rola we Friends), piękna i sympatyczna przy okazji, taka next door girl. Nie kumam Brada, że zostawił ją dla tego kościstego szkieletora o męskich rysach twarzy (Anielci Dżoli)

użytkownik usunięty
hezron

Zgadzam się z komentarzem powyżej, Jen jest piękna, fajnie grała zwłaszcza Rachel Green w Friends. Taka kobieta kumpelka , ładny usmiech ,naturalna bez żadnych sztucznych ozdobach na twarzy.

hezron

poznał się na karierowiczce :>

użytkownik usunięty
diana6echo

Co znaczy ten komentarz? Każdy lubi kogo chce i nie trzeba tego krytykować. Dla niektórych to jest karierowiczka i nic ci do tego.

znaczy to co znaczy - Brad chciał dzieci, a Aniston grywać w filmach.. myślała, że nazwisko Brada jej pomoże.. i pomogło, przez chwilę.. no w sumie to nadal pomaga bo cały czas jęczy jak to ten fe Brad ją zostawił, a o osiągnięciach cicho sza :>

PS
to jest forum - tobie nic do tego że oceniam ją tak a nie inaczej :*

diana6echo

hahaha jaka teoria, wielkie brawa za kreatywność. Zaczynam myśleć ze nienawiść do Aniston to twoja ulubiona rozrywka

rafal_18

.no tak, no to może chora była? 5 lat małżeństwa i zero dzieci? plotek nawet o adopcji?.. jesteś aż tak naiwny? :]

diana6echo

zaglądałaś im do sypialni czy co? Nie pomyślałaś ze może oboje tak postanowili i dzieci beda miec za jakis czas? Zdrada niestety zmienia całe życie i nie koniecznie odszedł od niej bo koniecznie chciał spłodzić syna;p

rafal_18

.to ty jesteś tym, który śledzi życie Jen, ale z tego co pamiętam, to nie raz Brad mówił, że chce założyć rodzinę a ta aktorka skutecznie to odciągała w czasie, aż w końcu Brad miał dość jej i ją zostawił.. miałaby wszystko gdyby nie była tak cholernie skupiona na swojej karierze. każdy to widzi, czemu nie ty?

diana6echo

cofam pytanie, bo znowu uświadczę wiadra egzaltacji i orgazmów na temat tej aktorki :>

diana6echo

Zadałaś idiotyczne pytanie. Nie narzucaj mi co powinienem widzieć. Bardzo lubię Jennifer a ty widzę za bardzo się podniecasz jej życiem uczuciowym. Mówi że jest teraz szczęśliwa to dlaczego mam jej nie wierzyć. Tyle w temacie.

użytkownik usunięty
diana6echo

Nie jestem głupia wiem, że to forum. Odpowiedz mi tylko skąd możesz wiedzieć, że Aniston cały czas gada fe na Brada? Co widzisz ją 24h na dobę, słyszysz jej myśli?Nie masz pojęcia co ona sobie myśli.

PS. Ty się możesz mnie czepiać to ja ciebie, a zresztą temat był ,, Jest świetna'' a nie ,, Pogadajmy o jej karierze'' czy '' o Bradzie''
Ty chyba nie wiesz co to jest forum.....

zluzuj dziecinko..

nie, nie znam jej, ale z tego co plecie w wywiadach (a mam na myśli coś bardziej poczytnego niż plotek albo teletydzień ;)) to swój publiczny wizerunek opiera na skrzywdzonej przez Brada kobiecie.. tak, dziennikarze ją o to wypytują, ale jako mądra istotka mogłaby się zamknąć i nie prać publicznie brudów. poza tym - ja bym nie chciała pracować z tak wiecznie smęcącą kobietą..

PS
nie ma napisu "tylko loverboye i fanatycy" - czaisz koncepcję FORUM OTWARTEGO? nie podoba się? sio na prywatne..

użytkownik usunięty
diana6echo

Nie jestem loverboyem, ani nawet boyem, pewnie jesteś jakimś małolatkiem , który nawet wysławiać się nie umie..;;czaisz''?
Dziecinką to ty jesteś.

Widać ty Jennifer Aniston musisz bardzo nie lubić, zazwyczaj jak się czegoś nie lubi to sie o tym nie mówi, więc może przestań wreszcie tylko narzekać na innych i zajmij się swoimi sprawami. Bo chyba twoją sprawą nie jest to jaka jest Pani Jennifer Aniston? Pewnie wcale nie jesteś jakaś lepsza. Nie znam cię ale jedynie co wiem o tobie to to, że tylko, tylko i tylko narzekać umiesz. Może wejdź na forum, które cię interesuje i na którym nie będziesz 'taka'. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
diana6echo

Do Dianaecho, : Przepraszam, ktoś mi się włamał na to konto, <złośliwa koleżanka> . Wcale nic nie mam do twoich komentarzy i wypowiedzi.

jasne.

użytkownik usunięty
diana6echo

Mam gdzieś czy mi wierzysz czy nie, ogólnie ciebie mam gdzieś.

lol
schizofrenia? :D

diana6echo

mozesz podac jakaś konkretna wypowiem J Aniston ze czuje sie skrzywdzona? Na ten nieszczęsny juz temat owszem udzieliła wywiadu i powiedziała że Angelina postapiła nie fajnie i tyle nie komentowała juz tego aha i powiedziała że cieszy sie mimo wszystko ze Brad ma udaną rodzinę - nie wiem gdzie tu narzekanie i pranie brudów. radzę przestać czytac pudelka itp.

rafal_18

..konkretów ci nie dam bo nie mam zamiaru marnować czasu na szukanie wywiadów z nią, ale wystarczy przejrzeć talko show co bardziej znanych ludzi.
ja miałam to szczęście, że jakoś natykałam sie na jej kwękanie na temat życia prywatnego..

diana6echo

I tutaj się kończy jakikolwiek sens dyskutowania z Tobą. Nie podasz konkretów ale wiesz wszystko. Brad tak narzekał na Jen a teraz to niby co? Angelinie ma za złe że jest zbyt liberalna w związku. Widocznie trudno mu dogodzić ale nic z tego nie można na 100% potwierdzić, szkoda czasu się nad tym zastanawiać.

http://www.youtube.com/watch?v=1nWhPXRzTtI - wywiad z Jen!!

rafal_18

aha i jak nie chce ci się podawać konkretów to nie podejmuj nawet próby dyskusji i nie marnuj czasu na wpisy na forum o Jen - taka moja dobra rada

rafal_18

..ale to ty jesteś jej fanem nie ja, a fan zawsze będzie oczekiwał 'konkretów'. serio, nie mam zamiaru specjalnie wyszukiwać wywiadów z nią, bo wystarczy, że psuje filmy w których występuje. nie jestem masochistką :>

poza tym już chyba z raz czy dwa podawałam u kogo się żaliła.. jeśli chcesz, to znajdziesz.. ale pewnie nie chcesz :]

..poza tym przestałam się interesować plotkarskimi stronkami, więc nic o życiu intymnym w/w aktorów nie wiem - interesuje mnie tylko to czy dobrze grają i w czym grają. Aniston raczej kiepsko idzie w tej materii.. kiedy ona skończy grać dziewczynę z sąsiedztwa? po 60tce?

diana6echo

"Brad chciał dzieci, a Aniston grywać w filmach.. myślała, że nazwisko Brada jej pomoże"
"z tego co pamiętam, to nie raz Brad mówił, że chce założyć rodzinę a ta aktorka skutecznie to odciągała w czasie, aż w końcu Brad miał dość jej i ją zostawił" - naprawde przestałaś sie interesowac plotkami bo to brzmi jak newsy z Życia na gorąco;p

jak nie masz argumentów to nie wysuwaj pochopnych wniosków, ok masz prawo do oceny jak gra itd. ale przeczysz sama sobie nawiązując do jej życia osobistego

rafal_18

..to są, przyznaję, stare niusy, ale na tyle często były powtarzane w tv u Leno, Kimmela czy Lettermana, a nawet i Oprah się żaliła, że wybacz, ale Aniston postrzegam jako wiecznie cierpiącą za miliony, pokrzywdzoną kobietę, która tak naprawdę poleciała na nazwisko..

sorry, że ona inaczej się nie promuje i nie grywa w czymś innym niż kolejna komedia.

diana6echo

radzę obejrzeć wywiad do którego link przesłałem wcześniej. Jennifer mówi tam odnośnie rozwodu że to było 100 lat temu, co innego jest teraz dla niej ważne - gdzie tu żalenie się? Czy ty wiesz o czym w ogóle piszesz?

Co złego jest w komediach? Jej filmografia nie składa sie z samych komedii. W większości ale nie tylko z komedii. Talent komediowy jest tak samo ceny jak do grania w dramatach.

hezron

też ją bardzo lubię :D jest naprawdę świetna!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones