Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Uważam iż Jennifer jest wspaniałą, utalentowaną, 100 % dowcipną , pełną radości i skromności aktorką i kobietą. Jeśli ktoś pisze uszczypliwości wobec jej osoby to niech posiedzi sobie na różnych stronach i niech zobaczy jaka jest wobec wszystkich- przemiła uśmiechnięta, wesoła pełna humoru. Swoją twarzą i uśmiechem otacza wszystkich przyjaciół i fanów. Oglądając jej filmy zawsze poprawia mi się humor- uwielbiam jej filmy a zwłaszcza dwa - Żona na niby i Dorwać byłą :) Jennifer jest moją ulubioną aktorką i mam nadzieję że będzie szczęśliwa !!!!! OBY DOSTAŁA OSKARA!!!!!!! TRZYMAM KCIUKI !!!!!!

gosiaxxx7

żeby dostac oscara trzeba zacząśc grac w czyms innym jak tylko komedia.Może jakis dramat albo biografia.Wpierw potrzebna jest propozycja roli w czymś bardziej ambitnym.

maciekb80

aj tam aj tam :))))) Ja bym Jen już z 3 oskary dała i Adamowi Sandlerowi też :) Pozdrawiam :)

gosiaxxx7

dzieki Bogu że nie siedzisz w komisji

maciekb80

dzięki Bogu ty też nie zasiądziesz nigdy :)))))

gosiaxxx7

ani mi się sni

gosiaxxx7

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

2008einstein2009

Portman dała mega popis w "czarnym łabędziu" udawadniając tym samym że jest świetną aktorką.

2008einstein2009

Tak sa bardzo dobrymi aktorkami , ale Portman kipesko wypada w komediach, to nie jej dzialka, a Jennifer jest niekwestionwana krolowa komedii obecnych czasow...:)

gosiaxxx7

To fakt , jest wspaniala!Uwielbiam ogladac z nia filmy:)Uwazam , że komedie sa jej specjalnoscią:)Zawsze mnie rozsmieszy , a w filmie "Szefowie Wrogowie " odegrala swietnie swoja role jak rówenież w serialu " Przyajeciele":) ! Tak trzymaj Jennifer!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones