Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Obejrzałem jedynie 5 jej filmów na tę chwilę i jeden się stanowczo wyróżnia - mianowicie Wykolejony. 8/10

Przyjaciele 10/10

A sama Jennifer 9/10 - bardzo przyjemnie mi się ją ogląda na ekranie. Jakoś mocno utalentowana nie jest ale ma ten błysk i tajemnicę w oku.

CupOfCoffee

Plus bardzo dobra rola w Friends with money.

CupOfCoffee

Ja bym jeszcze dorzuciła The Good Girl z niesamowitym Gyllenhaalem.

dziabonczek

płyta ci się zacięła ;)
takjakbyś nie doceniała innych ról Aniston, sama ją szufladkujesz i postrzegasz przez pryzmat jednej roli. też mam podobnie, np z Tomkiem Cruisem, który dla mnie pozostanie na wieki wieków Lestatem z Wywiadu z wampirem, ale on na szczęście ma inne rewelacyjne role, którymi po prostu można sypać z rękawa :]

diana6echo

Przestan się czepiać jak rzep psiego ogona wszystkiego i wszystkich.

"Rzuciłam" tym tytułem bo autor ewidentnie woli dramaty z Jen i tego filmu nie wymienił. Forum służy do polecania filmów więc tak tez zrobiłam. Tyle.


A nie dawaj mi lekcji "szufladkowania" bo póki co ty jestes w tym mistrzynią :)

dziabonczek

nom, to czekam, bo zapewne masz na usługach cały kontr wywiad i wiesz kogo szufladkuję najbardziej [pomijam fakt, że Aniston sama siebie szufladkuje grając ZNOWU w komedii romantycznej] =]

diana6echo

Nikt nie ukrywa,że Jennifer nie gra w komediach romantycznych, ale inne filmy na swoim koncie ma. Przyjaciele z klasą, Wykolejony, Good girl, Marley i ja, Gwiazda Rocka, trochę tego jest, może warto przejrzeć? Po za tym spójrz na jej plany, wkrótce zagra w musicalu o tematyce więziennej, cóż daleko temu do ZNOWU komedii romantycznej, nieprawdaż?

Nie, nie mam całego "kontr wywiadu" o Tobie, nie schlebiaj sobie, nie studiuję twojej psychologii i postów dniami i nocami. Wiem że szufladkujesz Jennifer i ludzi którzy jej ewentłalnie bronią (jako fanatyków, nie znających się na kinie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones