Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Jennifer wzięła ślub 5 sierpnia 2015r. z Justinem Therouxem.
Dodajcie do informacji.

użytkownik usunięty
asddfg

Dodane... będzie za 5 lat ;p

asddfg

jak sie rozwiodą to dodadzą

marcin_lendzion

prorok :)

asddfg

Dużo dziś nie ma

asddfg

Z przykrością stwierdzam, że filmweb schodzi na psy. Dawniej szybko się to odbywało a teraz kilka dodanych przeze mnie kontrybucji, czeka na łaskawe rozpatrzenie przez weryfikatorów już ponad rok :( Gratuluję. P.S. Ta informacja o której napisałaś, czeka jakieś półtora roku haha :)

MartiniKS

Hmmm to info z sierpnia 2015, ja mam materiał z maja 2015 :P

filmowy_laufer

Zatem to już całkiem niezrozumiałe, jak można w ogóle dopuścić do takiej sytuacji :(

MartiniKS

No cóż weryfikatorzy nie są opłacani, a materiałów do zatwierdzenia/odrzucenia są tysiące, więc oni najzwyczajniej w świecie się nie wyrabiają, a sam filmweb sobie nic z tego nie robi.

filmowy_laufer

Przez to staje się nierzetelny. Rozumiem delikatny poślizg w czasie , ale jest bardzo dużo weryfikatorów więc ponad dwa lata to już przesada.

MartiniKS

Bardzo dużo weryfikatorów? Dobre sobie

asddfg

I już się rozwodzą...

asddfg

i się już rozwiodła.

Sol1987

Bardzo dobrze że się rozwiedli, źle się prowadził i tak jakoś źle mu z oczu patrzyło. Natomiast Brad Pitt i Aniston - jak dla mnie świetna para.

Mizantropijna

Byli razem szczęśliwi,Angelina ma trudny charakter.

Mizantropijna

Nie czytałaś książki, w której opisywał, jakie to prowadził nudne życie z Jen, której w głowie tylko imprezy, liposukcje i operacje plastyczne, na które wydawała sporą cześć swoich honorariów (z tego powodu nie chciała podobno dzieci). Z kolei Jen też przed rozwodem twierdziła, że Brad przesadza z alkoholem i używkami. Miała romans z kolegą z serialu Przyjaciele.
Ale romans Brada z Angeliną Jolie pomógł jej zagrać rolę życia - skrzywdzonej żony. I ta rola przyniosła jej największą popularność. W tym czasie zresztą sama rozbijała związki innych kobiet.

jomar

Ale ten aktor z Przyjaciół zaprzeczył, że miał romans z Jennifer. Ktoś z jego rodziny to wymyslił (chyba ojciec) żeby pomóc mu w karierze. Kiedyś czytałam jakiś artykuł o tym.

asddfg

I po gratulacjach ..... again

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones