Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 504 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Jennifer jest znana głównie z serialu Przyjaciele , oraz komedii.
W większej części odgrywa rolę partnerek głównych bohaterów , nie rzucając się na pierwszy plan.
Mogłaby trochę wyjść z cienia i pokazać swój talent w filmie bardziej poważnym.

PrincessFarrah

nie zgadzam się z tobą,że powinna wyjść z cienia i pokazać się w jakimś bardziej poważnym filmie.
ale każdy ma swoje zdanie.
według mnie jen nadaję się do komedii,nie widzę jej np w horrorze.

Olus0104

No wiesz , ja tam widzę Jen w dramacie obyczajowym .
Jest na tyle doświadczoną aktorką ,że z pewnością dałaby radę.

PrincessFarrah

Tak dramat obyczajowy nawet by do niej pasował i nawet fajnie mogło by wyjść. Niestety od jakiegoś czasu zaczęła mi się strasznie kojarzyć z komediami romantycznymi, a wcześniej tak nie było. Mi pasuje do komedii, nawet bardzo, mogłaby trochę zaskoczyć (nawet w komedii, bo najczęściej ma takie role) czymś nowym. Ja byłam bardzo zaskoczona jej rolą w "Szefowie wrogowie". Nie chcę zdradzać za dużo, ale tam naprawdę Jen nie do poznania! Nie jak zwykle, biedna, zakochana i smutna... Tam istny SZOK! Bardzo polecam

Angela4b

Zgadzam się, też nie byłam pewna czy to na pewno ona, bo wcześniej wydawała mi się aktorką jednej roli, za bardzo kojarzyła się z Rachel z Przyjaciół, no i trafiały jej się rolę w komediach romantycznych więc wyglądało to dosyć podobnie, a tu takie pozytywne zaskoczenie.

magnes_6

Od dawna mnie tak nic nie zaszokowało jak niegrzeczna Jen :)

PrincessFarrah

Cóż, nie wiem czemu ale ludzie mają mylne pojęcie, że tylko aktorzy nie umiejący grać, występują w komediach. Jeden jednak nadaje się do horrorów, drugi do komedii a trzeci do dramatów. Ona świetnie moim zdaniem odnajduje się w komediach, może to właśnie jest to, co lubi robić, nie widzę powodu dla którego mogłaby się "sprawdzać" w czymś innym. Czy wystąpienie w dramacie jest kolejnym etapem w doskonaleniu sztuki aktorstwa? Nie sądzę.

olka2210

Ale każdy człowiek ma swoje zdanie ,ja myślę ,że Jen jest na tyle zdolna ,że odnajdzie się w różnych produkcjach...
I nie jest prawdą ,że niby aktor gra zazwyczaj w komediach to nie poradzi sobie w innym filmie ,chyba jej nie doceniasz ...

PrincessFarrah

Nie powiedziałam, że się nie nadaje, chodzi mi o to, że komedie są spychane w kąt jako filmy "proste" "nie wymagające talentu aktorskiego". Wystarczy popatrzeć na Jima Carreya, czy Eddiego Murphy'ego by przekonać się, że w komediach trzeba umieć grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones