Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

W ogóle nie przypomina samej siebie. Twarz złączona z botoksem i innymi dziwnymi zabiegami. Oglądałam ją w najnowszym filmie na Netlifixie i jest jak beton. Straszne... Naprawdę...

wolvvie

Nie wierzyłam, że to Ona. Nie wiem po co kobiety się tak oszpecają. To naprawdę wyglada katastrofalnie.

wolvvie

No niestety, wcześniej nie było to tak widoczne, ale w "Zabójczym rejsie" widać już wyraźnie, że skalpel i strzykawki poszły w ruch... :(

wolvvie

Przecież miała normalną mimikę, po prostu się starzeje, a jak na swój wiek wygląda świetnie! Przykre, że kobiety tak oceniają inne kobiety. To jest forum filmowe, a tutaj taki temat. Masakra. Co z Wami ludzie się dzieje?

kybe

Na tym samym forum pojawił się komentarz dotyczący wyglądu tej aktorki i opinie mężczyzn na ten temat. Nie szufladkujmy kobiet. Jennifer to aktorka. Główna rzecz, a raczej pierwsza, na którą zwraca się uwagę to jej uroda. Mimika jest istotna przy grze aktorskiej - może to wpływać na odbiór danej postaci itd. Dlaczego więc ten temat miałby nie być poruszony...

Magdalena_kot

Myślę, że w filmach jest wiele rzeczy do krytykowania: oświetlenie, muzyka, scenariusz, zdjęcia, jakże istotny montaż no i gra aktorska oczywiście. Natomiast rozliczanie aktorki z operacji plastycznych, które być może zrobiła jest dla forum plotkarskiego lub dla forum "ekspertów" medycyny estetycznej.

wolvvie

Ja tam nie widzę operacji na pewno lepiej wygląda niż Courtney Cox.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones