Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 504 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Jaki według was są najlepsze z jaj udziałem w roli głównaj?
Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź!

zaza237

Nie widziałem wszystkich filmów z nią, aczkolwiek spooko są: 'Sztuka zrywania', 'Nadchodzi Polly', 'Żona na niby', 'Życiowe rozterki' (raczej się nie pośmiejesz) i 'Karzeł', jeżeli lubisz slashery. W porządku jest też 'Bruce Wszechmogący'. ale tam gra raczej drugoplanową rolę. Sam jestem bardzo ciekaw 'Wykolejonego', bo niestety jeszcze nie było dane mi go zobaczyć.

redrum_bt

Dzięki za odp. i powodzenia z "Wyklejonym"

zaza237

ha! dorwałem wreszcie 'Wykolejonego'! (w koszyku z filmami za 10 zł w Carrefourze :D) bez wahania polecam! może nie jest to ta sama półka, co 'Fight Club', czy 'Kolekcjoner kości', ale określiłbym go jako naprawdę dobry thriller dla początkujących i to (co niesamowicie istotne) z Aniston :D. Nie jestem znawcą aktorstwa i ciężko jest mi obiektywnie oceniać, ale mam wrażenie, że poradziła sobie z rolą zupełnie przeciwnego bieguna od jej reszty kreacji. Dobrze wydane 10 zł :P I w ten oto sposób zobaczyłem 20 film z Jen (wg. Filmwebu) :D

zaza237

osobiście polecam marley & ja, zona na niby no i oczywiście mega dawka Jennifer - Friends :D

zaza237

Żona na niby:)

zaza237

Ja oglądałam 18 filmów z Jen :) Polecam z komedii Nadchodzi Polly, Żona na niby, Bruce Wszechmogący i Szefowie Wrogowie, z takich obyczajowych ciekawe jest Życiowe Rozterki i Marley i ja, ostatnio oglądałam Wykolejony i to jest jeden z lepszych thrillerów jakie widziałam :) Także polecam te wszystkie. Najsłabszy film moim zdaniem Hotelowa Miłość i Przyjaciele z kasą.
Ja jestem dodatkowo maniaczką Przyjaciół, oglądam właśnie 3 raz wszystkie sezony :D

morgue91

Żona na niby, Szefowie wrogowie, Marley i Ja, Wykolejony, Z ust do ust, Bruce Wszechmogący i Życie biurowe imo najlepsze. Obejrzałem z nią 24 filmy a to jeszcze nie wszystko!:)

zaza237

Zdecydowanie rola w "Wykolejonym" jest najlepszą i najbardziej ambitną. Choć jestem po seansie filmu '"Szefowie wrogowie" i muszę przyznać, że urodą przeszła samą siebie. Dla mnie - najpiękniejsza aktorka, a być może tuż za Zooey Deschannel

msmietana11

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Pozdrawiam fanów!!!

zaza237

Obejrzałem z nią 9 filmów i muszę przyznać że większość z nich była na dobrym poziomie na uwagę na pewno zasługują takie filmy jak ; Wykolejony , Żona na niby , Sztuka zrywania , Marley i Ja , Mąż idealny , Kobiety pragną bardziej

zaza237

a ja ci powiem, że według mnie świetnie zagrała w "Przyjaciołach" ;)

zaza237

Przyjaciele i Rock Star - polecam serdecznie ten film

zaza237

Najlepszy jest sitcom Friends, bez dwóch zdań, poza tym poleciłabym "Marley i Ja".

zaza237

sitkom "przyjaciele" i do tego oczywiście "Marley i ja" "z ust do ust" "żona na niby" "Bruce wszechmogący"

zaza237

"życiowe rozterki"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones