Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
39 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

Za wysoko

użytkownik usunięty

Jean Reno nie jest świetnym aktorem, a mówiąc o nim wybitny to żart jakiś. Reno po prostu zagrał w Leonie i teraz dajecie mu 10 za tą niby wybitną rolę, której nie miał. Jak na mój gust powinien się on znajdować koło 100 miejsca. Aktor dobry i tyle.

użytkownik usunięty

Moze dla ciebie to zart, ale to ze tyle ludzi tak dobrze go ocenia chyba o czyms swiadczy. Nie zagral po prostu w Leonie, zagral genialnie. Nie wspominajac o innych jego rolach, jak chocby "Wielki Blekit". Jesli nie podoba ci sie jego sposob grania, to po prostu nie ogladaj filmow z nim i tyle. Swietny aktor to nie taki, ktory wybiera same ambitne role, lecz taki ktory z kazdej roli potrafi uczynic cos cudownego. Dla mnie Jean jest wlasnie takim aktorem i sadzac po opiniach, to nie tylko moje zdanie.

użytkownik usunięty

Dokładnie, zgadzam się z koleżanką. Jean Reno jest genialnym aktorem co zresztą wielokrotnie już udowodnił w wielu filmach. Zdecydowanie wyróżnia się kunsztem aktorskim wśród wielu innych aktorów. Chyba nie wiesz o czym mówisz, jeśli uważasz że zajmuje za wysokie miejsce.

użytkownik usunięty

Reno u mnie znalazł by się koło 80 miejsca... Ja Reno ogólnie lubię, nawet czytałem jego biografie, więc nie wnioskujcie, że piszę dlatego że go nie lubie czy coś. Takich aktorów jak Cary Grant,John Wayne,Humprey Bogart czy też Gene Hackman nawet nie ma na tej liście, to ranking popularności ja o tym wiem, tylko dziwie się tym, że tacy aktorzy jak Hopkins są w top10 obok Deppa, dlatego że Hopkins nie jest aż takim popularnym aktorem, a Depp to wiadomo.

użytkownik usunięty

Zgadza sie to jest ranking popularnosci. Myslisz ze Jean Reno bylby tak popularny, gdyby nie potrafil grac? Co do Deppa, ja osobiscie uwazam go tez za swietnego aktora, co udowodnil chociazby w Edwardzie czy Marzycielu. Po prostu pewne filmy sa bardziej popularne, inne mniej i moze dlatego sytuacja jest taka jaka jest. Jesli ty osobiscie uwazasz ze aktorzy ktorych wymieniles to twoja czolowka to nie powinno ci tak zalezec na umieszczaniu ich w rankingach popularnosci.

zgadzam sie z Katberkiem
lubie zarowno Gene'a Hackmanna jak i Jean'a Reno jak i Deppa
ludziom ktorzy lubia danych aktorow nie powinni sie przejmowac

monsieur_dawid

też się zgadzam z Katberkiem...
i także uważam Deppa za geniusza naprawdę tyle postaci w ile on się wcielał a każda diametralnie inna... :)
a co do rankingu myslę że najwazniejszy jest ten ranking który my sami tworzymy dla siebie, bo wiele osób niesprawiedliwie ocenia różne filmy os wg. nas ale każdy ma inne wartości dla nich :) < jak np. nasze kochane 10 latki dają Miley Cyrus i serialowi Hannah Montana po 10 a to już jest kompletnie chore - wiem głupi przykład ale prawdziwy>

pozdro :)

madziula21

Kto to jest Miley Cyrus i z czym to się je????

christos_2

Och, nie jedz tego... to gorsze od muchomorów, czy trutki na szczury ;/ Chcesz się zatruć?! Lepiej mi podziękuj, bo uratowałam Ci właśnie życie xD

Oceniasz po popularności?? Czyli pewnie w topie będziesz miał coś takiego jak hanna montana.

użytkownik usunięty
LordRahl

Hopkins jest wysoko, bo trzeba być znanym, żeby dostać się do top. Niekoniecznie mieć ocean fanek i być dzisiejszym wyznacznikiem aktorstwa.
Może problem tkwi w tym, że znasz go jedynie z Leona?
Bo najlepiej to on grał w jego rodzimych produkcjach.

No to teraz pojechałeś. Reno akurat zagrał w ładnych paru filmach na których warto zawiesić oko. Nie wiem skąd ten osąd że akurat po Leonie wszyscy oceniają go dobrze.

A ja go nie lubię xDD Wydaje mi się taki nienaturalny, nie wiem czemu;] Ale to tylko takie subiektywne odczucia ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones