Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz-Kriegl

4,1
4 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Jakimowicz
Cocaina77

Jarosław Drewno-Jakimowicz czyli Rasiak polskiego kina.

markiewa

hahaha dokładnie tak jak piszesz, pozdrawiam

Cocaina77

jak dlamnie aktor bardzodobry tylko niestety niedoceniony ...

Cocaina77

Nie trawię skur............ Działa na mnie w ten sposób jego osoba.

markiewa

Ciekawe skąd o tym wiesz czy Jakimowicz to drewno czy nie. Ja tego nie wiem bo brak mi danych. Po prostu Jakimowicz to aktor jednej roli. Przykre to, że tak się stało, bo w Młodych Wilkach zagrał świetnie. Dlaczego nie zagrał już później niczego innego poza drobnymi epizodami, odbijającymi się wręcz o statystowanie? Trudno powiedzieć, może za piękny był, może nie miał pleców, a może faktycznie to aktor jednej roli był i nic innego nie potrafił zagrać. Tego nie wiemy. Nie rozumiem jednak tej nagonki na tego Pana, bo w Młodych Wilkach zagrał dokładnie tak jak powinien. Chyba większość komentujących nigdy ww. filmu nie widziała, i ocenia Jakimowicza po jego związku z Jolą Rutowicz, udziale w Big Brotherze i spalonej w solarium twarzy. Przykre to, bo to naprawdę zmarnowany talent był. I ogólnie to aż żal i zażenowanie bierze, patrząc na to co się z człowiekiem stało.

Cocaina77

bez talencie to on jest bardzo dobrym aktorem znakomicie grał w BigBrother Vip jego życiowa rola prowadzący ciągle mówił a teraz zobaczymy cierpienie młodego Jakima czy coś takiego .

Cocaina77

Jest beznadziejny, fakt niezaprzeczalny.

Cocaina77

Zgadzam się, jego aktorstwo a raczej jego brak w "mlodych wilkach" razilo po oczach, do tego glos jak cos mówil po prostu straszne.

kisha31

Zgoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones