Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz-Kriegl

4,1
4 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Jakimowicz

Na początku tak się nim wszyscy jarali (że Młode Wilki i takie pierdoły), potem nawet słyszałem, że fajnie gra w Klanie...
Dla mnie zawsze był żałosny i teraz to się potwierdziło. Występ w BB i J&J wszystko wyjaśnia... bez komentarza...
Specjalnie dla wszystkich jego fanek, które rozpływały się nad nim za czasów Młodych Wilków: Zobaczcie, co teraz robi wasz (mam nadzieję były) idol. Nigdy go nie lubiłem, a teraz sięgnął dna...
Kiepski aktorzyna i człowiek bez godności.

Zasłużone 1/10

Znawca_

no niestety,
juz to gdzies tu pisałam, ale to dla niego jako nastolatka leciałam do kina na młode wilki, niestety mlody wilk się "skundlił"
to jest jedna wielka masakra,
chociaż film Młode Wilki dalej lubie pooglądać:-) (jednak juz bez zachwycania sie)

Kami122

Młode Wilki mi się specjalnie nie podobały, z resztą jako facet nie brałem jego urody za zaletę :P
Grą aktorską mi nie imponował, a udział w J&J go dla mnie pogrążył... Nie lubię, kiedy ludzie robią z siebie idiotów... Żeby to jeszcze było śmieszne, ale nie jest...

Znawca_

to już lepiej żeby zagral w reklamie środka na hemoroidy niż te porabane szopki z jolką. jolka to samo dno, pod spodem już nic nie ma. a jakimowicz mógł sobie spokojnie życ i grywac w serialach to mu się zachciało powrotu wielkiego. masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones