Janina Traczykówna

Janina Traczyk

8,0
5 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janina Traczykówna

W "Nicach i dniach" nie mogłam przetrzymać scen w których się pojawiała

EM_DE_KE_AS

Nocach* - poprawka

EM_DE_KE_AS

A mnie się właśnie w "Nocach i dniach" podobała. Idealnie dobrana do pierwowzoru literackiego. Właśnie taka trochę nadgorliwa i irytująca miała być.

EM_DE_KE_AS

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego uznani, że jej głos i gra są odpowiednie do roli. Wielkie nieporozumienie, b. słaba i i rytująca.

EM_DE_KE_AS

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie - a moje jest takie, że może nie za wiele o jej umiejętnościach aktorskich można powiedzieć (zbyt rzadko się pojawiała na ekranie), ale na pewno jej charakterystyczny skrzeczący głos każdy zapamiętał i kojarzy z kilku filmów. I szkoda, że tak mało zagrała, bo myślę że świetnie się nadawała do swoich ról.

EM_DE_KE_AS

Sam miałem zacząć właśnie taki temat. Nominuję ją do tytułu posiadaczki najbardziej irytującego głosu polskiej kinematografii (ewentualnie mogłaby się bić o 1 miejsce ze ś.p. Kaliną Jędrusik). Pierwszy raz usłyszałem ją w "Nocach i dniach" i faktycznie nie dało jej się słuchać.
W "Dniu świra" też to się dało zauważyć, ale już jakoś mniej raziło.

pilarp

Zgadzam się - jej głos zawsze skręca mi wnętrzności.

pilarp

W pełni się zgadzam.

EM_DE_KE_AS

A mnie jej głos bardziej bawił niż irytował. Brzmiała jakby wyssała kilka balonów napełnionych helem! :D Grała świetnie; była wręcz idealnym odzwierciedleniem Michasi - żywym, energicznym... W żadnym filmie wcześniej jej nie widziałam i obserwuję, że filmografię ma dość ubogą, więc nie mogę jej oceniać w oparciu o tylko jedną produkcję.

Darkness95

Zagrała również w "Ludziach z pociągu" https://www.youtube.com/watch?v=yiWqXO9Bf_s dosyć znaczącą rolę; jej wątek wyróżniał się w tym filmowym zbiorowym portrecie.


Ja także nie jestem fanką jej gry aktorskiej.

EM_DE_KE_AS

Mam podobne zdanie. Po prostu jazgot nie do zniesienia. I do tego zupełnym brak świaomosci , że to porażka, a nie jakiś szczególny walor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones