Jana Pallaske

6,6
339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jana Pallaske

Po prostu wprawia mnie w osłupienie, a jest Niemką. I love you XD

Movie_Crash_Man

Coś ty, niemką to może i jest ale tylko na papierze, Jana to czeskie imię,a jej nazwisko też nie brzmi jak niemieckie, może sie urodziła w niemczech ale pochodzi pewnie ze słowiańskiego kraju. Nie ma tak ładnych niemek,zawsze są innego pochodzenia, a w niemczech jest mnostwo obcokrajowców,szczególnie w Berlinie. Kiedys ogladałem jakis serial na niemieckim kanale, aktorka była bardzo ładna, wpisałem jej nazwisko na filmwebie i okazało sie, że urodziła sie w Serbii...mnostwo jest w niemczech dziewczyn pochodzenia tureckiego, sa bardzo ladne ale widac po ciemnej cerze ze nie moga byc rodowitymi niemkami...a wiec ładna niemka to mit

Robson293

Po 1. Jana to częste żeńskie imię występujące w języku niemieckim, po 2. Nic nie wskazuje na to, że owa aktorka pochodzi z jakiegoś kraju słowiańskiego po 3. stereotyp "brzydkiej Niemki" został wymyślony i jest powielany przez polskich idiotów, którzy nienawidzą Niemców i próbują im dogryźć

David_Muller

To nie jest żaden stereotyp tylko prawda, w życiu nie widziałem ładnej niemki a pochodze z miasta położonego dosłownie na granicy a więc wizyty w Niemczech są dla mnie czymś powszednim. Tak więc to co napisałeś w ostatnim zdaniu to kompletna bzdura. Aha i istnieje jeszcze takie powiedzenie: "w Polsce nie ma brzydkich dziewczyn, są tylko pozostałości po zaborach" a więc chyba coś w tym jest.

Robson293

Co to jest za argument "w życiu nie widziałem"? A ja w życiu nie widziałem wielu rzeczy i jakoś nie wątpię w ich istnienie. Ktoś na ten Twój śmieszny argument mógłby powiedzieć: "a ja w życiu nie widziałem ładnej Polki". Zaprawdę super merytoryczna dyskusja. I jakbyś nie wiedział to wśród każdej nacji istniejącej na tym świecie są ludzie brzydcy jak i piękni, więc wyróżnianie na tym tle wybranej nacji jest niesamowicie chamskie i ksenofobiczne. Ale jestem w stanie Cię zrozumieć i tobie podobnych ludzi, bo domyślam się, że ciężko jest trzeźwo, bez uprzedzeń do czegokolwiek spojrzeć na rzeczywistość będąc od samego urodzenia wychowywanym w prymitywnym i chamskim środowisku jakim jest na ogół polskie społeczeństwo.

David_Muller

Akurat zupełnie tak nie jest że zostałem wychowany w chamskim i prymitywnym środowisku i jestem osobą bardzo tolerancyjną i otwartą na ludzi. Zwiedziłem trochę świata i miałem do czynienia z różnymi nacjami. Gdyby tak było jak piszesz to raczej bym nie dążył do wyjazdu za granicę i podróżowania. Jeżeli chodzi o niemki to tak, w każdym kraju są jakieś ładne osoby, ja mówię ogólnie o tym narodzie że te kobiety są brzydkie i chyba spośród wszystkich nacji które widziałem to tylko o nich tak mogę powiedzieć. Tak samo np. uważam że brytyjki nie są ładne, mówiąc łągodniej i że przykłdowo nigdy nie widziałem ładnej brytyjki, co nie oznacza że wszystkie brytyjskie kobiety są brzydkie, tylko ten naród ogólnie. A że sam nigdy nie widziałem ładnej niemki to fakt, nawet na zdjęciach gdy je widzę to zawsze "coś jest nie tak" w ich wyglądzie moim zdaniem. Co nie oznacza że takich nie ma bo gdzieś na pewno są.
Taka jest moja opinia na ich temat a że ktoś się nie zgadza to ma do tego prawo.

Robson293

Ja po prostu nie mogę zrozumieć w jaki sposób według Ciebie ogół danej grupy może cechować nieurodziwość. Szczególnie zważywszy na to, że nie jest to liczba jak w przypadku rodziny czy drzewa genealogicznego, a milionów ludzi. Już pomijając fakt, że to co się mówi o niemieckich, czy czasem nawet ogólnie kobietach z krajów germańskich, jest najzwyklejszym w świecie stereotypem. Mówienie w taki sposób nie różni się niczym od tego w co wierzyli naziści, że wszystkie inne narodowości są "fe" i tłumaczyli to sobie tego typu idiotyzmami, pozostając przy temacie urody, np. że poprzez związek z osobą pochodzenia żydowskiego zanieczyszcza się naród. Abstrahując już od samego stereotypu to jaki jest sens komentowania w ten sposób czyjegoś wyglądu? Raz, że jest to nieuprzejme i kłóci się całkowicie z kulturą osobistą, a dwa, że to samo ktoś, komu się nie podoba Twój wygląd, mógłby powiedzieć o Tobie.

A moja opinia na ich temat jest taka, że widziałem tyle samo ładnych Niemek w życiu ile kobiet innej narodowości i nie wydaje mi się aby przeważała wśród nich większość nieurodziwych osób. Nie wiem gdzie i jak konkretnie podróżowałeś, ale wygląda na to, że chyba jedynie palcem po mapie albo masz jakieś spaczone postrzeganie innych ludzi ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones