James Spader

James Todd Spader

8,2
9 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Spader

Boże, jak on cudownie mówi! Ogólnie nigdy nie zachwycałam się tym, jak ktoś układa usta czy mówi, ale ten człowiek tak cudownie wypowiada każde słowo, że aż oczy mi wychodzą na wierzch. Na dodatek jego usta są takie idealne, tak idealnie je układa, jakby każde słowo, które z siebie wydobywa miało być perfekcyjne.
Nawet po tych wszystkich latach, po przejściu z lat 80/90 do XXI wieku... nadal jest mistrzem w wymawianiu słów!
Czy tylko ja tak na to patrzę? Nie mówcie, że jestem w tym samotna!

madciak

tak zgadzam się i jeszcze jego głos...
nie mogę się doczekać nowych Avengersów i James jako Ultron ach :)

asaliah

Właśnie jakoś ostatnio zobaczyłam, że to on ma być Ultronem i aż podskoczyłam.
Matko, będę pewnie siedzieć i się ekscytować samym jego głosem...

madciak

Ja do dziś nie mogę się otrząśnąć!

madciak

Widziałam go tylko w "Blacklist", ale rzeczywiście, pierwszym na co zwróciłam uwagę było to, że mówi rewelacyjnie...
Od razu pomyślałam, że skoro tak przyjemnie się go słucha, to zapewne Brytyjczyk, a tu proszę. Czyli Amerykanie, którzy zwracają uwagę na to czy mówią czy bełkoczą, też istnieją. ;)

madciak

Boston Legal - jego mowy końcowe, można słuchać i słuchać ...

madciak

Dokładnie. Podczas oglądania Avengersów tak czułam że znam skądś ten nieziemski głos :')

madciak

Wszystko prawda.
Przez niego, i dla niego - powinni nakręcić film o Cyceronie

Względem zaś nie maniery mówienia a brzmienia głosu - Mark Sheppard wciąż numero uno

madciak

Tak, tez to zauwazylam od razu. piekna mowa, wyrazna, taki 'elegancki zabijaka' ;-).

gorzowska

Ale świetnie odegrał też zalamke po rzekomej śmierci Liz w_ the black list "i ogólnie jego mimika twarzy świetna w tym serialu i nawet z gracją i klasa zabijał ludzi z którymi kiedyś interesy robił

madciak

Świetnie to... wybrzmiewa w "WILKU" Mike'a Nicholsa oczywiście. Spader to sto procent zwierzęcości, agresji, zbydlęcenia. Zaskakująco dobrze też wytrzymuje porównanie z NICHOLSONEM. Ale ma do wypowiedzenia tak wyborne dialogi, że aż prosiło się o tę zwierzęcą energię!

- Jaki jest cel pana wizyty?
- Moim celem jest przyjemność. Przecież to d... nie z tej ziemi.

- Skoro tak ci się podobam, to może chcesz, żebym cię zajeb... na śmierć?
- Nie wiem. Musiałabym spróbować.

https://www.youtube.com/watch?v=hssGGn8lLL8
https://www.youtube.com/watch?v=e0ksI05fS30

Ach, ta ordynarna elegancja - wprost uwodzi.
Dużo robi też tłumaczenie Tomasza Beksińskiego tego wybitnie napisanego scenariusza - jest po prostu obłędne. Z innym to po prostu... inny film.

madciak

W The Office jego sposób mówienia przypomina mi Donalda Trumpa -- otrząsam się z obrzydzenia po każdej jego wypowiedzi (co nie zmienia faktu, że świetnie gra!)

madciak

Hahaha zgadzam się w 100 % tez go uwielbiam za jego głos, usta, oczy Acid tego ten profil.... nawet teraz w the blacklist gdzie ma 60 jego profil jest cudowny, chyba najlepszy jaki w życiu widziałam :) nie mogę się na niego napatrzeć szczególnie jak był 25-40 latkiem... Ogólnie to ten aktor to mija pierwsza platoniczna miłość po tym jak oglądałam po raz pierwszy gwiezdne wrota mając z 10-12 lat i sentyment pozostał. Ostatnio w przerwie the blacklist odkrywam stare firmy, w których grał w latach 80 i 90 i wow ...

madciak

TAAAAK ! Zgadzam się mam to samo ! Ten Głos i sposób mówienie ! Zniewala mnie ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones