James Purefoy

James Brian Mark Purefoy

7,8
6 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Purefoy

mogliby być braćmi :) Już kilka razy ich pomyliłem. W mgle myślałem że gra Lambert, a w Solomonie pomyliłem Janea z Purefoyem : P Gdyby ktoś chciał nakręcić kolejne części Nieśmiertelnego to ci trzej panowie powinni startować do głównej roli. Troszkę charakteryzacji i mogliby nieźle namieszać widzom w głowach : )

zonk_2

Jak dla mnie to on jest niemożliwie podobny do Hugh Jackmana, tez go pare razy pomyliłam na pierwszy rzut oka ;) A dodatkowo jeszcze klimat i rola w Solomonie prawie jak w Van Helsingu :)

Liv_and_Let_Die

zgadzam się, wykapany Hugh Jackman ; ))

more_than_a_woman

jest podobny ale do Matthew Macfayden'a(Duma i uprzedzenie 2005) i to tego właśnie aktora pomyliłam z Hugh Jackmanem. Z resztą sami oceńcie

vivien_86

Matthew Macfayden dla odmiany bardzo przypomina mi Johna Cusacka :))))))

zonk_2

Ja też go zawsze mylę z Thomasem Jane, kiedyś byłam przekonana, że to właśnie on grał w Punisherze

zonk_2

Jestem zdziwiony. Jedyni aktorzy którzy mi się mylili kiedyś to był Rutger Hauer i Christopher Walken (obaj świetni) ,ale tak NAPRAWDĘ mylą mi się jedynie ten co grał Jockera w Mrocznym Rycerzu z tym co grał główną rolę w 127 godzin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones