James MayII

James Daniel May

9,6
1 578 ocen występów osoby
powrót do forum osoby James May
Qjr

Że co, skąd ci to przyszło do głowy ? O.o

Pechowiec

Nie ma żony, od czasu do czasu Clarkson i ten mały rzucą jakiś żart z którego wynika że mógłby być. Jak ścigali się na torze 24h to na szybie były nazwiska całej trójki wraz z flagami obok, 2 z nich miała brytyjskie a przy Mayu była flaga gejów.

Qjr

Nie ma żony, ale od paru ładnych lat ma stałą partnerkę. O której kilka razy wspominali w TG. A co do komentarzy Clarksona i Hammonda ('tego małego'), to są to po prostu żarty :)

iwona7692

Hammonda każdy kojarzy, nie trzeba dookreślać go w tak brzydki sposób. Oni mogą się z siebie śmiać - robią to i dla programu i dlatego, że się dobrze znają.

Qjr: James od iluś już lat ma partnerkę, która jest tancerką. Gdy Richard miał wypadek w Top Gear ta od razu odwiedziła jego żonę wraz z żoną Jeremiego. Wszystkie trzy rodziny zawsze miały świetny kontakt i prywatnie bardzo dobrze ze sobą żyją; są przyjaciółmi...No teraz nie wiadomo jak to jest z Clarksonem - ta sytuacja ze zdradzaniem żony..Podobno Jeremy był widziany w swoim "osobistym" mieszkaniu, gdzie czyta, gra na PlayStation (pewnie gry wyścigowe :P) i pisze..Some say..or it's all bollocks! :D

LukeInside

Używając w cudzysłowiu 'tego małego' zacytowałam Qjr, który tak go nazwał. Nie spinaj się.

iwona7692

Spinanie się, a rzetelne niwelowanie nietolerancji to dwie, odmienne sprawy.

LukeInside

A o sarkazmie kiedyś słyszałeś? Bo jak działa, to już na pewno nie wiesz.

iwona7692

Bez komentarza :D

LukeInside

Zauważę tylko, że szerzysz nietolerancję swoimi prowokacjami wymierzonymi w chrześcijan.

hyrkan

Eksponujesz nienawiść wobec kościoła katolickiego i Chrześcijańskiego. Idź precz demonie :)

LukeInside

A fe. Dawno nie widziałem nikogo, kto by w takim okropnym świetle przedstawiał chrześcijan jak ty. Po co organizujesz tę nagonkę na chrześcijan?

hyrkan

Zainteresowanych odsyłam do tematu pod filmem "Bóg nie umarł" :) Wchodzisz pod ten film i jeszcze obrażasz osoby wierzące :) Godne politowania.

LukeInside

Tak, aż przykre, w jak strasznym świetle ukazałeś chrześcijan. Jakby byli wszyscy kłamcami, dla prymitywnej satysfakcji atakującymi innych rasistami, ksenofobami o niskiej inteligencji. A przecież nie są. Żałosne, że tak spędzasz dnie na atakowaniu chrześcijan.

hyrkan

"A przecież nie są" - chociaż sam przyznałeś w pierwszym komentarzu, że właśnie są :D Hahahah...człowieku,skończ już lepiej :D You're pathetic.

LukeInside

Czemu ich tak nienawidzisz? Co ci chrześcijanie zrobili? :)

hyrkan

Czyli jednak schizofrenia.

LukeInside

Nie całą religię da się tak wyjaśnić.

LukeInside

Byłeś skrzywdzony przez chrześcijan w dzieciństwie? Jakąś mniejszą grupę niż katolicy?

hyrkan

Jak widać jedyne krzywdzenie idzie od lewactwa w stronę nienawiści wobec Chrześcijan.

LukeInside

:) Już pisaliśmy o tym, jak Indianie przybyli do Ameryki, żeby tam rdzenną ludność chrześcijańską wybić. :D

hyrkan

Wyginęli od waszych korzeni lewackich :) Takie fakty.

LukeInside

Tak. Lewaccy misjonarze, lewaccy kapelani, lewackie msze. :) Już kojarzę. Trzeba po prostu wszelkie zło poprzedzić przymiotnikiem "lewacki" i od szefa propagandy w piaskownicy dostaje się ciastko.

hyrkan

Sam uznajesz, że całe zło pochodzi od wiernych :) Nie chcesz poznawać faktów na ten temat, które opisałem pod innym filmem - trudno. Nic na siłę.

LukeInside

Po co mam poznać propagandę bez poparcia w rzeczywistości? Poznam, tylko mi dobrze uzasadnij, czemu powinienem.

LukeInside

Wymyśliłeś już jakieś nowe fakty na temat lewackich misjonarzy wybijających Indian?

LukeInside

Zgadza się, ale mowa o spinaniu. :)

Qjr

A czy to prawda, że genitalia Stiga są odwrócone o 180 stopni?

luxusxx

Some say... ;)

Michelling

Podobno potrafi otworzyć genitaliami piwo i nie potrafi zakładać skarpetek .. :D

luxusxx

Niektórzy mówią, że w portfelu nosi zdjęcie swojego portfela.

Qjr

Nie, on nie jest gejem. Po prostu nigdy się nie ożenił.

Qjr

Wydaję mi się że jest to spowodowane małym podobieństwem do Stephena Fry. Który z kolei jest właśnie homoseksualistą, też Brytyjczyk, prowadzi parę programów na BBC, albo to zwyczajne żarty. Mimo wszystko ma poczucie humoru, jest po prostu świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones