James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 904 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

konkretny....

użytkownik usunięty

jak już robi film to GNIOT....

Gniot? ludzie nie wiedziałem że za każdy zrobiony swój gniot doję się nagrodę od Akadami Filmowej - Oskara:) hmm może i ja wymyśle jakiś gniot skoro według Ciebie to takie proste!!!

użytkownik usunięty
bary116

stary!!! jak mówię gniot to znaczy, że to jest zajebiste już to tłumaczyłem w innych postach! U nas tak się mówi! a poza tym w tytule co jest napisane? umiesz czytać? a poza tym obczaj na moje ulubione filmy!!!!

no i po co te nerwy u "u nas tak się mówi" hehe a ja to z innej planety przyleciałem? wybacz Gniotu!!!

użytkownik usunięty
bary116

jakie nerwy ? :-) może i przyleciałeś z innej planety, ale szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, po prostu naucz się czytać a potem zaglądaj mi w zdania i je komentuj .. heh..

pierwsze slysze zeby gniot byl w dobrym znaczeniu ^^
to pisze Gniot (zajebisty film) bo wiekszosc rozumie to inaczej. i nie bedzie takich scen

użytkownik usunięty
olka19_19

już dawno przestałem określać cokolwiek fajnego tym słowem na tym forum! wszystkie posty z tym wyrazem pisałem mniej więcej w tym samym czasie i i sorry wszystkim tym których to drażni ... poprawić nie mogę :)

użytkownik usunięty
olka19_19

a poza tym tobie już to tłumaczyłem w komentarzu przy filmie "Titanic" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones