James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 904 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

ja osobiście uwielbiam prawie wszystkie filmy Camerona, ale zauważyłem, że najczęściej ci, którzy jarają się np. Terminatorem, Obcym uważają Titanica za film słaby...

każdy ma swój gust, możecie nie lubiś filmów katastroficznych lub romansideł, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "titanic" był słabym filmem...
zarówno jako katastroficzny jak i romantyczny film "titanic" był według mnie genialny i bardzo dobrze zrobiony

ArusArczes

Nie jaram się Terminatorem,ani Obcym ,a uważam Titanica słabym filmem i bardzo tanim romansidłem. To samo z Avatarem - efekty OK ,ale fabuła beznadzieja... On chyba ma już taki sposób na "dobry" film - bardzo dużo kasy na efekty ,żeby ludzie nie zauważali fabuły.

ArusArczes

jeżeli chodzi o sam efekty w "titanicu" to były zdecydowanie b. dobre, ale nie mogę w to uwierzyć, ze wygryzły "zaginiony świat: park jurajski" jeżeli chodzi o oscara...
chociaż oscary nie są przenajświętszym wyznacznikiem jakości, zdażają się pomyłki i to często...
ale jednak "zaginiony świat" miał przełomowe efekty, gdyby porównywać "avatara" w wersji 2D do "zaginionego światu", to zdecydowanie "avatar" nie położyłby filmu o dinusiach... oczywiście też nie okazałby się gorszy... w "zaginionym świecie" efekty są idealne, a nie można przewyższyć coś co jest idealnego (no chyba, że weźmiemy pod uwagę, że avatar jest w 3D, ale to troche inna sprawa), tak samo idealne są efekty w avatarze...
ale nie o avatarze mówiłem na początku ;)

uważam, że "titanic" nie słusznie otrzymał oscary za efekty, powinien go zgarnąć właśnie "zaginiony świat: park jurajski"

ArusArczes

be sensiu początek trochę ;)
porawka:
jeżeli chodzi o same efekty w "titanicu" to były zdecydowanie b. dobre, ale nie mogę w to uwierzyć, ze wygryzły "zaginiony świat: park jurajski" jeżeli chodzi o oscara... chociaż i tak oscary nie są przenajświętszym wyznacznikiem jakości,a pomyłki się zdażają i to często...

ArusArczes

Na przykład dzisiaj się sporo zdarzyło :)
A Titanica uważam za jeden z największych romansów w historii kina.

lew890

Nie wiem.Dla mnie Titanic to najlepszy film jaki kędykolwiek powstał!

ArusArczes

Ja się jaram Terminatorami, a Tiranica uważam za film dobry, mimo że go nie lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones