James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 904 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Reszta to badziewie łącznie z Avatarem. Powinien mieć 1/10.

Marik1234

eeeeeeeeee gupi jestes ehehh

mohbiacodbf

Czemu głupi? Przeca to moja ocena.

Marik1234

A Obcy to niby gdzie?

GarvinSitho

A pominąłem Obcego. Też dobry film.

Marik1234

Jak dla mnie właściwie tylko Terminator i Obcy.
Reszta to rzeczywiście gnioty a ocena nieadekwatna do umiejętności.

GarvinSitho

Zgadzam się.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

Zgadzam się - Terminator był świetny. Obcy - bardzo dobry.
Reszta wypada słabo. Avatar nie jest zły, ale to bardziej taka ładna bajka. Titanic jak dla mnie akurat niestrawny...

Cały sentyment jaki mam do Camerona to właśnie zasługa Terminatora. Arcydzieło :)

Marik1234

To ty się gościu nie znasz,.. wiesz ile pracy go to kosztuje..? ile musi nakręcić scen ? zrób taki film jak avatar.. dlatego ten film zarobił najwięcej w historii kina? ponad 2mld? bo reżyserował go Cameron... Ten Reżyser zdobędzie jeszcze nie jednego oskara..

sewerynsenior

Dla mnie Avatar to gówno.

Marik1234

Widać po profilu ze jesteś trollem jak sam się nazywasz... wracaj do szkoły dzieciaku..

sewerynsenior

A to dlatego jestem trollem że nie trawię Camerona. Ja uważam iż skończył się na Titanicu.

użytkownik usunięty
sewerynsenior

Ale ja trollem nie jestem i stwierdzam, że Cameron jest zwykłym kretynem a nie człowiekiem filmu, bo jego filmy to tylko głupie efekty specjalne... Co mnie to interesuje ile film go kosztuje, jak można zrobić film szybko, o znacznie mniejszym budżecie i stworzyć z tego arcydzieło jak np. "Pulp Fiction" czy "Krótki film o zabijaniu" Kieślowskiego.

To jest geniusz, a nie zrobić film za 300 mln, pełen efektów, ale bez gry aktorskiej, fabuły, klimatu i dialogów. Ja bym zrobił coś takiego za taką kasę...

Tok myślenia typowego idioty i ignoranta filmwebowego. Gdybyś choć trochę zagłębił się w jego twórczość to wiedziałbyś Cameron za około 6 mln nakręcił jeden z najlepszych filmów sci-fi w historii, który to otworzył drogę do wielkiej kariery.

Marik1234

Zgadzam sie z tobą Cameron dał dupy z tym avatarem. Jeszcze Prawdziwe kłamstwa było bardzo fajne bo z Arniem . pozdrawiam :)

mativandamme

Po części się z tobą zgadzam. Prawdziwe kłamstwa wyszło mu dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones