James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 904 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Upadek

użytkownik usunięty

Swego czasu ten człowiek robił naprawdę godne uwagi filmy, które zachwycały przynajmniej mnie ale niestety od czasu Titanica reżyser poszedł bardziej w kierunku, że tak powiem wizualnym typowo efekciarskim i nic ponadto a w Avatarze przebił sam siebie ukazując mi ciągle powtarzające się te same sceny, kolory które aż w oczy szczypały. W dodatku ten bezczelny wyskok niby z tą wersją specjalną, która uraczyła nas aż 8 minutami dodatków jeszcze nie w wydaniu DVD tylko na powrót do kin aby wyłuskać kolejną kasiąrę z naiwnego społeczeństwa. Wstydu ten facet nie ma nie wiem co bym zrobił gdybym go spotkał na ulicy, ale na pewno nie uśmiechnął się i nie poprosił o autograf...

Teraz podajże zajął się książką ,więc w kinie mamy z nim spokój na najbliższe cztery lata . Pewnie napisze książkę w 3D .

użytkownik usunięty
Gebodupa

hahahaha ;D to by było dopiero rewolucyjne osiągnięcie hahahaha ;D

użytkownik usunięty

Zgadzam sie facet idzie w strone drogiego efekcjarstwa bez ładu składu ten płytki plastikowy Titanic i Avatar.

Cenie go za filmy o Terminatorze ,ale teraz gosciu odwala potęrzną hałe za grube miliony .

Mysle że już jego czas minoł i niczym mnie już nie zaskoczy.

A gośćiu jest pazerny na kasę ze aż masakra 8 minut dodatku (śmieszne).

Mógł dodatki dać po 1 minucie więcej kasy by zarobił (każdy dodatek osobne DVD)


Przyklad że gosciowi palma odbija:


http://www.filmweb.pl/news/Wojna+o+3D+Cameron+kontra+producent+%22Piranii+3D%22- 64485

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones