James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 904 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Tak przeglądam sobie Filmweb i widzę że James Cameron napisał scenariusz do T3. Jak to możliwe skoro w samym filmie nie było takiej informacji. Nie pamiętam już kto napisał scenariusz ale napewno nie Cameron.

Skąd takie rewelacje?

HuntMocy

Ktoś zamieścił, a ktoś inny przyjął. Takie gapy się zdarzają.

użytkownik usunięty
Ichthys

gówno prawda. Cameron nigdy by sie nie przylozyl do takiego gniota.

Wiem o tym doskonale Cameronie, założyłem jednak ten temat po to aby się dowiedzieć skąd taka głupia informacja...

A skoro to tylko zwykła wpadka to czemu nikt tego jeszcze nie poprawił? Tym bardziej jest to dziwne że od poczatku J. Cameron mówił że odcina się całkowicie od tej produkcji więc wogóle nie rozumiem jak można było zatwierdzić taką informację...

Wiem o tym doskonale Cameronie, założyłem jednak ten temat po to aby się dowiedzieć skąd taka głupia informacja...

A skoro to tylko zwykła wpadka to czemu nikt tego jeszcze nie poprawił? Tym bardziej jest to dziwne bo od początku J. Cameron mówił że odcina się całkowicie od tej produkcji więc nie rozumiem jak wogóle można było zatwierdzić taką informację...

HuntMocy

Ja słyszałem tylko tyle że asystował przy tym filmie ale jak to wiemy z filmu nic śmiesznego od drugiego reżysera nic nie zależy. Ale gdyby on ten film całkowicie zrealizował to mógłby być fajny i nie wiem po cholere jeszcze to kontynuować.

Mateo_SF

Ech... dalej nikt nie usunął tej informacji według której James C. napisał scenariusz do T3...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones