James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 904 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Niegdyś genialny reżyser, którego uwielbiałem za Aliens, Terminatora 1,2, Otchłań, Prawdziwe kłamstwa, szanowałem za Titanica, lubiłem nawet za Piranha 2 - nagle postradał zmysły...Owszem nakręcił przełomowy pod względem wizualnym film w 3D, dość średniawy pod względem treści, ale na pewno ważny w historii kinematografii pt Avatar - od 8 lat nie nakręcił jednak NIC tylko dłubie przy planowanych (podobno) kolejnych TRZECH kontynuacjach filmu, który pod względem fabuły raczej nie zaproponuje niczego fascynującego (skoro część pierwsza była fabularnie "taka se") zaś audiowizualnie niczym również widza nie zaskoczy, bo 3D istnieje od dobrych kilku lat i jest raczej ciekawostką niż przelomem - osobiście unikam jak ognia takich wersji filmów

RogerVerbalKint

P.S. widzę troszkę podobieństwa do innego znakomitego reżysera kina akcji Renny Harlina - tyle tylko że on nie zamierza kręcić Avatarów, tylko kręci niespotykane dziadostwo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones