James Blunt

James Hillier Blount

8,8
4 oceny występów osoby
powrót do forum osoby James Blunt

Wasze ulubione kawałki z "Back to Bedlam"?

użytkownik usunięty
Lilian

Hmmm...Jeśli chodzi o teksty utworów, to WSZYSTKIE :) a jeśli chodzi o muzykę, to najbardziej kocham : "You're beautiful"(no, to pewniak :)), "Wiseman", "High", "Goodbye my lover", "No bravery" i "Billy" :) Ale tak w ogóle to muzyka do każdej piosenki jest fantastyczna ! :)

Ulubione... hmmm.... trudny wybór, gdybym miała wybrać, powiedzmy trzy pierwsze, byłyby to; "Cry", "Chocolate" i "Out Of My Mind", polecam wam Damien'a Rice'a.

Lilian

Lubie słuchać jego piosenki...
High, Goodbye my lover, You're beautiful, Cry (ale nie całego utworu),
Wise men. POZDRO

Lilian

B I L L Y .

sufitowosc

Z 'back to bedlam' najbardziej lubię 'tears and rain'- dziwne, ale niewiele osób przepada za tą piosenkę, a ja uważam, ze jest po prostu świetna:)
wczoraj był jego koncert w wawie, byłam tam:D

mordoklejkaa

zazdrość :) drogie były bilety????????????????????????

sufitowosc

były różne grupy cenowe. ja akurat miałam szczęście, bo dorwałam bliskie miejsca za 200zł, a najdroższe bilety były po 400zł

mordoklejkaa

Niedługo będzie w Oświęcimiu :D Ogólnie dośc tanie bilety :P A moją ulubioną piosenką ale w ogóle nie z tego albumu jest Carry you home :D

Happy93

i jak, był ktoś na tym koncercie? uważam, ze był fantastyczny, znacznie lepszy niż ten w wawie:)

mordoklejkaa

ja byłam w Oświęcimiu.. i uważam, że było super. Nie mam porównania, bo nie byłam w Warszawie, ale mam nadzieję, że jeszcze będę miała szansę zobaczyć go na żywo..

Lilian

Wszystkie w sumie, poza You're beautiful.
A jeśli miałabym ograniczyć się do kilku z tego albumu w czołówce znajdują się na pewno Goodbye My Lover, Tears and rain, No bravery, Cry.
Nowy album też genialny. Polecam 'If time is all i have', Heart of gold', 'No tears'. Oczywiście polecam cały album, ale te kawałki są u mnie w czołówce. :)

ilovemyswallow

Zdecydowanie: "You're beautiful", "So long, Jimmy", "No bravery" oraz "Tear and rain".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones