Jakub Wesołowski

6,6
6 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Wesołowski

Nie rozumiem jak ktokolwiek może uważać go za dobrego aktora. Jest beznadziejny, w dodatku
ma jedną minę. Szalę goryczy przeważa FATALNA dykcja, mówi jakby miał kluski w gębie, nic nie
jestem w stanie zrozumieć. Nie jestem również w stanie pojąć zachwytu nad jego osobą i tego, że
dostaje angaż do tak wielu produkcji. Już pomijam fakt, że wcale nie jest przystojny, bo przecież
nie o to chodzi w aktorstwie, choć tu o żadnym aktorstwie nie może być mowy.

Nuria_Monfort

a w Czasie honoru nie podoba Ci się?

beciami

Nie, jest beznadziejny, tam denerwuje mnie najbardziej.

Nuria_Monfort

nie przepadam za nim i szkoda że nie gra w Alexie przyzwyczaiłam się do niego

Nuria_Monfort

Jakby był beznadziejnym aktorem, nie nadawałby się do jednego z najlepszych Polskich seriali, czyli Czas Honoru. A skoro nadal otrzymuję propozycje co do tego serialu, to nie musi być tak, jak Ty twierdzisz.

AdamBayern01

Czas Honoru być może na początku był jednym z najlepszych polskich (małą literą, bo to przymiotnik) seriali. Obecnie jest to serial science fiction - zabili go i uciekł. Btw gra tam beznadziejnie. :)

Nuria_Monfort

Są gorsi. Jego zdecydowanie bym nie skreślał. Jeśli trzeba ma dobrą postawę, ładnie gestykuluje, ma dobre maniery. Najgorsza to ta jego dykcja. Za dużo szszsz - szumu. Jełśi nad tym popracuje, to może uchodzić jeszcze w przyszłosci za bardzo dobrego aktora.
Ja tam jednak się ciesze, że taki młody chłopiec jednak coś potrafi, nie mając wykształcenia i przygotowania aktorskiego, np w przeciwieństwie do dna: Mroczków czy Cichopek - bo to kompletna hodowla beztalencia aktorskiego.

Co do mimiki twarzy trezba stworzyć d;la niego rolę, by mógł pokazać inną swoją mimikę twarzy. Jak narazie jego role sa podobne, albo tak mało ważne i znaczące co do charakteru czy szczególnej mimiki, jaka by nie była i tak pasuje, dlatego że bezpłciowe i nijakie są te role napisane przez reżysera i scenarzystę w serialach.

Nuria_Monfort

Ja Go uważam za bardzo dobrego aktora i myślę, że nie jestem jedyny.

mazt

Nie jesteś!

Nuria_Monfort

W dużej mierze się zgadzam. Faktycznie to "aktor" jednej miny, w sumie w wielu sytuacjach, kiedy próbuje się gniewać, Jego wyraz twarzy po prostu mnie śmieszy, tak samo postawa. Druga sprawa - wymowa, istna tragedia, zero dykcji. Często babuli pod nosem i niejednokrotnie w ogóle nie jestem w stanie zrozumieć tego, co mówi.

lidowytt

nie jest aktorem jest amatorem,a dlatego jest w czasie honoru bo ma urode wojenna wysoki blondyn taka wiejska slowianska urosda moglby grac niemca spokojnie bedzie w strazakach bo tez jest wysoki i chodzi o to zeby lapal target dziewczyny 2 klasa podstawowki 6 klasa nie ma Polskich seriali obecnie dobrych wszystko to gnioty bo nie ma w nich aktorow a naturszczykow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones