Jacqueline MacInnes Wood

6,7
454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacqueline MacInnes Wood
Veronica86

I ty mnie to mówisz ;) pozdro

Veronica86

dałaś jej 10 za urodę? hahahahahahaha

makintosz

nie oceniłam jej filmy które widziałam ,jej gre

makintosz

jakbys chciał wiedziec ja na wszystko zwrazam uwagę

Veronica86

To dlaczego nie napisałaś nic o talencie, w jakim filmie się spisała najlepiej itd.? Co ty, facet, że piszesz tylko o urodzie? Jakbyś nie wiedziała, to nie jest konkurs piękności.

makintosz

I sie nie popluj , jestem jedna z wielu ktorzy komentuja tez "opakowanie" i mi to nie przeszkadza.

Veronica86

Ale ty skomentowałaś tylko opakowanie. Za co dałaś to 10? Za tę krzywą buźkę?

makintosz

a co mam dalej pisac ze jest cała fajna ze ma fają mowę ciała ,ludzie na to nie zwracaja uwagi ja np zwracam na wszystko!!!

Veronica86

Podaj mi tytuł filmu, w którym w pełni ujawnia swój talent aktorski ;)

makintosz

Weź się odwal. Napisała tylko że jest ładna. Dała jej 10 za talent, bo Jacqueline jest dobrą aktorką.

Bailey_filmweb

A ty się nie wtrącaj.

makintosz

Z reguły tak jest ze te piękne odrazu się rzucają w oczy ,dlatego jako pierwszy chyba ocenie podlega wygląd.(Nawet gdyby była nieatrakcyjna to raczej tez by się to skomentowało).Tak jak np ty to komentujesz ze ma "krzywa buskę".Pozatym to kwestia gustu czy komus się podoba jej gra czy nie.Ja widziałam ja tylko w Oszukac przeznaczenie 5 i mnie się jej rola ,gra podobała.

Veronica86

Mi się bardzo podobała jej gra w oszukać przeznaczenie 5, pokój na końcu korytarza i moda na sukces. Czekam aż Jacqueline dostanie więcej ról :)

makintosz

Mogę się wtrącać idioto.

Bailey_filmweb

Co mnie wyzywasz? Czy ja cię wyzywałem od idiotów?

Bailey_filmweb

Bujaj się, koleś. Ja cię nie wyzywałem, więc i ty mnie nie wyzywaj.

makintosz

no ok..
jestem dziewczyną

Bailey_filmweb

To przepraszam. Ale powiedz, dlaczego nazwałaś mnie "idiotą", mimo że ja cię nie obrażałem? Wytłumacz mi to.

makintosz

przegiełm ;/

Bailey_filmweb

na to wygląda. dobra, nie kłóćmy się.

makintosz

krzywy ryj to masz ty :)

Ashley_filmaniak

a co, widziałaś?

Ashley_filmaniak

a co, widziałaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones