Jack Gleeson

8,6
12 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Gleeson

Wszyscy narzekający na jego "złą grę" znają go głównie z Gry o Tron i nienawidzą jego postaci. Tym samym ja uważam że jest fenomenalnym aktorem, skoro zdołał przekonać wszystkich jak bardzo mogą nienawidzić Joffa. :D
Oglądałam wywiady z nim i to uroczy człowiek, cały czas się uśmiecha :)
Swoją drogą zdjęcie "profilowe" powinno być zmienione bo wygląda na nim jak gnom :P

Asienka_21

Ja tam uważam go za genialnego aktora. W GoT- książce Joffa po prostu nie lubiłam, ale w serialu znienawidziłam właśnie dzięki grze Gleesona.

Asienka_21

Genialny aktor...

Asienka_21

też widziałam z nim wywiad, jeśli to ten, w którym wyznał, że nienawidzi słowa"majteczki" to chyba oglądaliśmy ten sam :D Ma niezwykły potencjał aktorski, co udowodnił rolą Joffa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marlena_lug

Dzięki kurna za spoiler........................................................................

dedorka

Jak tak strasznie gra o tron Cie intereuje ze spoilery Cie bola to moze warto bylo obejrzec gre o tron ponad rok temu jak ten odcinek emitowali? Może nie wiń ludzi za to, że zaspałaś kilka lat.

Ps... Vader okazuje sie być ojcem Luke'a Skywalkera. Z okazji nadchodzacej premiery kolejny spojler.

Feniks06

A może niektórzy po prostu nie są jak ta cała ciemna masa, co bierze wszystko na ślepo, gdy tylko pojawi się to w telewizji...

W „Przebudzeniu mocy” Han Solo zostaje zabity przez syna. Skoro tak lubisz spoilery.

Aha, Bruce Willis okazuje się być duchem w „Szóstym zmyśle”. To było na deser.

Zloty_Deszcz

Żałuję, że tu wlazłem. A miał być ten klasyk, "Szósty zmysł" w najbliższym czasie nadrabiany :(

Asienka_21

Ja w serialu go nienawidziałam , ale kiedy umierał to prosiłam , żeby to nie była prawda , bo naprawdę był świetny. Moim zdaniem gdyby żył serial byłby jeszcze ciekawszy. Ale aktor wspaniały

Fabka22

Miałam dokładnie tak samo. Postać cudownie negatywna, sceny z nim były bardzo stresujące, ale jednocześnie interesujące. Gdy umierał, byłam zawiedziona - odeszła najbardziej wk*rwiająca postać z serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones