Jacek Kopczyński

8,3
8 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Kopczyński

Jednak to, co zrobił z "South Parkiem" jest po prostu genialne.

Shiloh

Zgadzam się w 100%!! South Park nie jest już taki sam bez Jacka xD Podoba mi się wersja z Kopczyńskim jako lektorem niż oryginał. Jak to się często zdarza?!

Tiitek

Wiecie gdzie można obejrzeć odcinki online itp właśnie z Jackiem Kopczyńskim w roli lektora???

Shiloh

Pełna zgoda.Facet ma do tego talent, a przy tym słychać, że nie najgorzej się przy tym bawi. Bardzo często czytając słowa przy napisach "czytał: Jacek Kopczyński" świruje na różne sposoby w zależności od tego, o czym był odcinek. Majstersztyk.

Guilder

Macie racje Kabany. Rewelacyjnie podłożył głos!

joach91

lol no on ogólnie dobry jest jako lektor/narrator.

Shiloh

Nie tylko w SP poszło mu wyśmienicie. Jego kreacja Jaskra w obu Wiedźminach to po prostu mistrzostwo. Teraz gdy czasem wracam do opowiadań czy sagi gdy czytam teksty Jaskra od razu w głowie mam jego głos.

Shiloh

Bardzo dobrze pamiętam go z dubbingowania znanych kreskówek i seriali dla młodzieży. Byłem szczerze zdumiony, gdy zorientowałem się że czytał dialogi do "Southparka" i chyba "Synów rzeźnika". Czy to oznacza, że ma teraz problemy z pracą aktorską?

urodzonywmarcu89

uwielbiam go w SP ;] poprostu tak sie wczuc w role...a trzeba brac na uwadze ze to SP jest ;] SOUTH PARK...tak wiec udawac nauczyciela homo ktory zmienil plec czy homo szatana i inne poje**ne postacie ;p dla mnie mistrz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones