Izabella Miko

Izabela Anna Mikołajczak

6,4
3 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Miko

O Izie można powiedzieć dużo, pewnie też dużo negatywnych rzeczy, ale chyba nikt ze znanych obecnie polskich aktorów nie popisze się takim wyczynem, że może grać w dwóch językach i to bez obcych akcentów. Iza gra w amerykańskim filmach rdzenną Amerykankę, w polskich filmach - Polkę bez akcentu amerykańskiego. Tego nigdy nie potrafiła choćby Katarzyna Figura, która obsadzana w amerykańskich czy innych zagranicznych filmach zawsze musiała grać obcokrajowca lub emigrantkę. W tym sensie Iza jest dla mnie fenomenem i pomijam klasę jej gry aktorskiej, choć i tu jest o niebo lepsza np. od słynnych u nas Mroczków... Taki to nasz polski szołbiz...

martap_dsa

Ja jej nie lubilam , bo ma kwadratowa twarz, ale widzialam ja w reklamie kawy , z Michealem Bubble i musze powiedziec ze od tamtego czasu podoba mi sie...
W Herosach , swietnie zagrala Atene....szkoda ze ja wycieli.
Mysl ze musi poczekac na dobra role i jestem pewna ze sobie poradzi...Wydaje mi sie ze jest lepsza od ABC i WR.

użytkownik usunięty
azlotko

"Ja jej nie lubiłam, bo ma kwadratową twarz", nie ma co, dobre podejście.

nie bierz wszystkiego tak doslownie. Chodzilo mi ze mi sie nie podoba... Poza tym widzialam ja w kilku filmach i tez slabo grala ale moze to wina scenariusza!!! Bo w tytanach byla super, naet przez 3 sek.

martap_dsa

no prawda z tym akcentem :) tylko nadal dostaje kiepskie role, drugoplanowe głównie...
nie wykazała się jeszcze kunsztem aktorskim, ale młoda jest to może się doczekamy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones