Isao Takahata

8,4
475 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Isao Takahata

Pozycja tego pana w TOP10 reżyserów to jakis absurd... Ranking reżyserów jest beznadziejny. Spójrzcie chociażby gdzie jest Scorsese :/

pablo89

Zmobilizujmy się i zdetronizujmy pierwszą dwójkę... Zrzućmy ich poza TOP10. Nie zasługują na swoje pozycje!!!

p.s. dla Akiro oczywiście szacunek, bo to świetny reżyser

pablo89

Druga (teraz już trzecia) pozycja to rzeczywiście absurd, jednak wcale nie uważam że na Top10 nie zasługuje. Oglądałeś jakiś jego film?
Obejrzyj Grobowiec Świetlików, potem rzucaj bzdurnymi postami.

pablo89

Zdetronizujmy... ha ha. Smutny żart.

Może zmobilizuję znajomych, by specjalnie powstawiali jedynki panu Scorsese, to będzie podobnie smutny żart. I podobnie sztuczna, głupia akcja.

pablo89

Zgadzam się z tobą nie wie m wogule co to ma być nigdy o kimś takim nie słyszałem moim zdaniem w top10 powinni być tacy ludzie którzy na to załugują

tomekmajew

Skoro nigdy o nim nie słyszałeś to po co się wypowiadasz w tym temacie? Zanim stwierdzisz czy faktycznie nie zasługuje na top10 powinieneś obejrzeć najpierw jakiś jego film, nie sądzisz?

ShadowDrake

Jakiś film... tak :P człowiek, który w dorobku ma same anime... naprawdę bez złośliwości uważam, że nie zasługuje na TOP10.

p.s. Oglądałem 'Grobowiec świetlików'... niezły, ale to nie zmienia faktu, że reżyser od bajeczek nie może dzierżyć 2 pozycji...

pzdr

pablo89

... nie chcę nic mówić, ale nazwać Grobowiec bajeczką i nie palnąć się w łeb to niemal jak nazwanie bajką Requiem dla snu (wczoraj oglądałem i pomijając więcej... ciekawych scen i tekstów to wrażenia i metoda kontrastu są niemal identyczne)

pablo89

Takahata to geniusz. Bardzo często wracam do jego filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones