Irena Kwiatkowska

8,5
7 222 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Kwiatkowska

to aktorka wielkiego formatu. Szkoda, że nie gra w jakimś nowym kulminacyjnym filmie, który podsumowałby cały jej dorobek. Kwiatkowska ma już 99 lat. Według mnie jeżeli jest na emeryturze to powinna jeszcze nagrać jakiś epizod, na przykład w jakimś serialu. To jest ikona drugiego planu. Na przykład "M jak miłość", "Barwy szczęścia" lub "Na dobre i na złe".
Czy sądzicie tak samo jak ja?

do_dzwonka

Już nie zagra...

tadzio3

no niestety

do_dzwonka

Wielka aktorka, szkoda że już nic nie zagra :(

do_dzwonka

"M jak miłość"? Chciałbyś, żeby ikona komedii (już świętej pamięci) grała w takim szmatławym, beznadziejnym, żenującym g**nie?

Stanley_Hartman

Oczywiście dotyczy to "Barw" i "Na dobre..." w tym samym stopniu.

Stanley_Hartman

raczej nie o to mi chodziło, ale masz racje. Tylko, że źle się wyraziłem. Chodziło mi głównie o to, że szkoda, że nie wniesie już nigdy do żadnego filmu swojego humoru i radości z życia. :(

do_dzwonka

Raczej jestem sceptyczny by osobowoście tego formatu grały w serialach klanopodobnych .... ale Kwiatkowska zagrała w komedyjce serialowej Nani jakiś epizot. Pożegnanie z kolei wyszło w znakomitym i mądrym filmie Jaceka Bławuta Jeszcze nie wieczór. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones