Irena Kwiatkowska

8,5
7 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Kwiatkowska

Rozumiem, że śmierć Ireny Kwiatkowskiej jest smutnym zdarzeniem ale nie jest to powód by teraz
dawać same oceny 10. To nie jest dobre, tak samo było po śmierci Krystyny Feldman.
Takie zawyżanie oceny, spowodowane tylko chwilowymi uczuciami źle wpływa na ranking.
Na zakończenie dodam, że też lubiłem Irene Kwiatkowską jako aktorkę.

mk34

"źle wpływa na ranking pffffffffff'"
PRZECIEZ ten ranking to bujda

Marcinekk

Dokładnie tak. Ranking to g... które się kupy nie trzyma. Co komu po rankingu, skoro gwiazda odeszła? Artystka i, jak to mówi moja matka "agenta, jajczara", jakich już nie ma?

dyguslav

Zgadza się troche szacunku dla zmarłaj osoby

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pieniak3

może tak kulturalniej co?? To jest forum gdzie każdy może wyrazić swoją opinię i myślę że nie trzeba używać przy tym wulgaryzmów, zwłaszcza kiedy rozmawiamy o nie dawno zmarłej, znakomitej aktorce.

Annuere

Ja dałem swoją ocenę dużo wcześniej. Fakt jest to 10/10. Uważam, że autor tematu ma trochę racji, taki napływ 10 przy zmarłej osobie to tu podstawa, ale akurat przy Pani Irenie mi to nie przeszkadza.

Sieniak7

Uważam, że autor tematu ma sporo racji można zauważyć, że po śmierci aktora przybywa mu dziesiątek. Ja tego nie potrafię zrozumieć bo co tak nagle tak wiele osób przypomniało sobie o pani Irenie?
PS. Ja swoją ocenę również wystawiłem wcześniej był to 5/10.

mk34

Zawsze musi się znaleźć ktoś, kto będzie robił zbędne zamieszanie. Ja wiem, mamy wolność słowa, szkoda tylko, że nie potrafimy z niego korzystać, o czym przekonałem się po 10 kwietnia i przekonuje się dalej. Nikt ci mk34 nie każe oceniać tego na 10. Każdy ocenia na swój gust, jak robi to pod w kontekście aktualnych wydarzeń to może po tem to zmienić, a jak nie to też jego sprawa.

mk34

odwal się! w moim rankingu p.Kwiatkowska była i będzie na Himalajach wszystkich szczytów
Jej występy w Kabarecie Starszych Panów a szczególnie Szuja to mistrzostwo i dzieło sztuki Odeszła Wielka Aktorka i Cześć Jej Pamięci

mk34

Właśnie przed chwilą dałem 10. Za życia też bym tyle dał ale nie chciało mi się logować. Ubolewam nad tym, że obecnie aktorami zostają ludzie mało charakterystyczni. Tacy ludzie jak Krystyna Feldman, Irena Kwiatkowska, Roman Kłosowski, Jacek Woszczerowicz, Tadeusz Fijewski dziś nie mieli by szansy zostać aktorami. Bez nich polskie kino wiele by straciło.

abrakadabra88

Tez dałem 10/10

marcin112

wystarczy po prostu dać do ulubionych jak jest sie wyznawcą rankingu

Była kobieta pracująca i nie ma co ukrywać, drugiej takiej nie będzie :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones