Irena Kwiatkowska

8,5
7 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Kwiatkowska

... dzisiaj znów sprawiła, że napłynęły łzy.

kacperpiotrkow2

Przed chwilą się o tym dowiedziałam... Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Poza tym jeszcze wczoraj myślałam, że fajnie byłoby osobiście poznać ś.p. panią Irenę... no cóż.... spóźniłam się... ale zawsze będzie żyć w moim sercu. Zawsze będę ją podziwiała... Niech spoczywa w pokoju.

kacperpiotrkow2

Racja, ja też nigdy o niej nie zapomnę. Stuprocentowa profesjonalistka, niesłychanie utalentowana... Stworzyła kreacje bijące na głowę sławy z nagradzane Oscarami. Ale do czego tu porównywać - to nie ta kategoria. I to jest wspaniałe. Nie dociera do mnie to, ze jej już nie ma...

Rotbart

Kolejna śmierć wśród dobrych i znanych aktorów i znowu wiele fałszywych, smutnych wpisów, jaka to super aktorka była. Po śmierci 4 nowe tematy, a tak to nikt się nie wypowiadał, banda fałszywców. I jeszcze to wystawianie "dziesiątek", nie róbcie z filmwebu, fotki.pl...

Jedras992

Każdy może wypowiadać się kiedy ma tylko na to ochotę. Brak komentarzy byłby oznaką, ze nikt nie pamięta o p. Irenie - jest inaczej i bardzo się z tego cieszę. Milczenie byłoby czymś nie ma miejscu.

Rotbart

Czy oznaką pamięci jest masowe dawanie "10"? i po co tyle tematów, wystarczy jeden i już...

Jedras992

Kolego kilkakrotnie się wypowiadałem pod tematem Irena Kwiatkowska , kiedy jeszcze żyła. A tak to już jest na tym świecie , że przypominamy sobie o osobach często w chwili śmierci.

kacperpiotrkow2

Tak, p. Irena Kwiatkowska była wielką, niezapomnianą artystką dlatego z szacunku dla niej bądźcie uczciwi i nie dawajcie 10 tylko za to, że nie żyje - żyła 98 lat, filmweb ma 13, Wy co najmniej naście - gdzie byliście ? Był ogrom czasu aby to zrobić.

Poza tym ten infantylny patos w niektórych wypowiedziach aż przykro czytać...

użytkownik usunięty
saike

skoda

kacperpiotrkow2

Jeszcze kilka tematów, kilka ocen "10" i na pewno będzie nam lżej na sercu. Jak by całe życie grała wieszak, czy cznak drogowy to po śmierci i tak uznacie ją za ikone filmu.
Ja osobiście nie lubiłem tej baby, drażnił mniej jej wygląd, styl, humor to chyba tylko dla ludzi po 60.
Oczywiście to tylko moje zdanie.
Ale macie racje jak można dać komuś 10 tylko temu ze umarł?? Jak by np. zginął w jakiś spektakularny sposób to może... ale ona ze starości umarła

tihomax

Śmieszny jesteś. Kto powiedział, ze wszyscy teraz dają jej 10? Bo jest wysoko w rankingu? Przecież zawsze była! Na początku nawet w 1. dziesiątce. Ja tam dałem jej 10 już dawno, zresztą całkowicie zasłużone 10. A to, że ty się z tym nie zgadzasz, nie znaczy, że musisz wszystkich oskarżać o jakąś chwilową fascynację.
Każdy ma prawo i własne zdanie - do ocen w szczególności, ale twoja jedynka jest żałosna.

Rotbart

Aha każdy ma prawo do swojego zdania, ale moja jedynka jest żałosna. Zastanów się co piszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones