Irena Jarocka

7,2
186 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Jarocka

2 lata mija od śmierci Jarockiej, to była fajna, sympatyczna piosenkarka, pozostają po niej wspomnienia i piosenki. Ja miałam przyjemność być na koncercie Pani Ireny 4 lata temu, śpiewała w mojej miejscowości, mam od niej autograf i zrobiłam z nią zdjęcie, mam po niej pamiątkę, pamiętam gdy telewizja mówiła że Jarocka nie żyje, byłam wtedy u znajomych do dziś nie wierzę że Jarockiej nie ma wśród żywych. Mam nadzieję że jakiś reżyser zrobi film albo serial o Irenie Jarockiej , bo skoro jest serial o Annie German, to i o Jarockiej mogą zrobić.

kinomanka_13

Może i zrobią. Rzecz w tym, iż p.German nie żyje już od wieeelu lat, dla nas jest tylko abstrakcją historyczną i o takich łatwiej robić tego rodzaju seriale. P.Jarocka mieszkała między nami "wczoraj", więc nie oczekiwałbym wiele. Co nie znaczy, że bym takiego paradokumentu nie chciał.

Jack_Holborn15

Wiem, że twój post ma już 6 lat, ale z racji, że w przygotowaniu jest film i 4 odcinkowy serial biograficzny to postanowiłem odświeżyć temat. Jeszcze nie ujawniono, jaka aktorka zagra Panią Irena Jarocką, to casting jest już w toku. Cieszę mnie ten fakt, bo Pani Irena miała ciekawe życie, wiec na pewno ciekawych wątków nie zabraknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones