Indiana Evans

Indiana Rose Evans

7,2
1 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Indiana Evans

Indiana pasuje do obsady i świetnie się sprawdza w roli syreny. Ogólnie wydaje się być miłą osóbką. :P Gdy się dowiedziałem, że Claire odchodzi, miałem poważne obawy. Na szczęście ta zmiana na złe serialowi nie wyszła.
PS Nie rozumiem, czemu ma tak niską średnią?

squeeze2

Średnią ma niską zapewne dlatego, że ,,zastąpiła Emme", więc jej fanki postanowiły ogłosić strajk przeciw Indianie, zanizając jej ocene. ;PP

Clear

Tak, wiem. Ale to już nawet nie jest infantylne, to jest po prostu głupie.

squeeze2

Nie rozumiem czemu wszyscy jej tak nie lubią?
Bo Claire zrezygnowała?
Przecież to nie jest wina Indy!!
Nie powinno się oceniać jej bo Emma odeszła.
To jest żałosne.

Misia81

Niedawno sama napisałaś, że Indiana jest "gópja i przytka i beee". Nagła zmiana poglądów?




squeeze2

Ona jest lepsza od Claire! Ta zmiana wyszła tylko i wyłącznie na dobre serialowi... Dobrze że Emmy już nie ma bo nie mogłam już patrzeć na jej wyniosłą minę którą wiecznie pokazywała

squeeze2

Dokładnie to samo pomyślałam ;P
Czytałam poprzednie tematy i ten brak ortografii i interpunkcji mnie powalił ;D. A tu proszę, proszę...troszkę szkoły i ludzie coś wywnioskują.

Clear

Wnioskują, wnioskują...:) Tylko z tą Anik jest coś nie tak...;p Ma z 10 kont i z każdego pisze jaka to Emma jest wspaniała i jak ją kocha...;p
A Bella teraz jest moją ulubioną syrenką, bo jej gra jest najbardziej naturalna... Phoebe i Cariba też nie są złe, ale czasami są trochę przesłodzone, zwłaszcza Cleo. Ale wszystkie trzy lubię:D

Lola140392

"Phoebe i Cariba też nie są złe, ale czasami są trochę przesłodzone, zwłaszcza Cleo." No nie wiem, w najnowszym sezonie przemiana Cleo na wielki plus. Dobry pomysł z tymi okularami.

squeeze2

Co do okularów to nie popieram. Moim zdaniem bez nich wygląda o wiele lepiej, chociaż w nich nie jest jej też brzydko.

Ale oglądając pierwszy odcinek trzeciej serii a pierwszej to...porównanie nie do porównania ;P

Clear

E, tam. Ładnie jej w okularach. Nie znasz się. Clear.
PS Czasami ten nowy Filmweb to denerwuje. E-mail, że napisałaś w temacie dostałem przedwczoraj, a komentarz umieścili dziś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones