Indiana Evans

Indiana Rose Evans

7,2
1 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Indiana Evans

Nie sądzę, że Indiana to zła aktorka, ale coś mi się wydaje, że taka zmiana w załodze H2O na dobre nie wyjdzie...

squeeze2

powiedz to claire:P

Phoebe123

Sama przyznasz, że bez Claire, to już nie to samo... :(

squeeze2

nie, w obecnej sytuacji nie przyznam. bowiem ani indiana, ani claire nie popisały się jakimiś wielkimi umiejętnościami aktorskimi, tak samo jak reszta obsady serialu "h2o...". wiadomo, że dziewczynki oglądające serial pewnie nie polubią postaci belli, bo tak jest w większości przypadków, ale takie kwestie są po prostu głupie. przykro mi...

Phoebe123

A ty może zagrałabyś lepiej, kimkolwiek jesteś? Słuchaj, obsady H2O, nie wybierał jakiś byle Polaczek, tylko profesjonał.

squeeze2

nie wiem, czy zagrałabym lepiej, bo żadną aktorką ja nie jestem!
byle polaczek? co masz na myśli, mówiąc "byle polaczek"?
tylko mi nie mów, że aktorzy w h2o zagrali profesjonalnie, bo to już jest śmieszne!

Phoebe123

Nie napisałem, że aktorzy zagrali profesjonalni. Choć np. Phoebe chodziła do teatralnej szkoły (czy jak to tam nazwać), a 80% polskich "gwiazd" nie. Mówiłem, że ludzie kompetentni dobierali obsadę, a w 80% w Polsce, w filmie grają marni amatorzy.

squeeze2

Cariba wystepowała w innych serialach, więc miała troche doświatczenia.
Claire występowała w reklamach(sporo)

Misia81

aktorką to jest Sharon Stone, Kate Winslet itd., a nie jakaś claire holt, caroba heine, czy phoebe tonkin!

Phoebe123

Pisze sie Cariba a nie caroba. I skoro uwarzasz ze pheobe jest taka nie doswiadczona to czemu ja lubisz??????

Misia81

Czemu? Bo jest, delikatnie mówiąc, głupia.


za krótki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Anik81

A któż to dał znak życia? Gdzieś ty "wogule" się podziewała? Ileż to się zdarzyło podczas twojej nieobecności...

Misia81

ona ma nick pheobe bo lubi pheobe z czarodziejek - alysse milano a nie !

fashionistka

A ty to skąd wiesz. 2 konto Phoebska123.
Pozatym ona kłóciła się o to, że Pheobsko jest świetne. A dla mnie Phoebe i Indiańsko to świnie!!!
123 żal.

Anik81

Popieram zdanie squeeze2, bo nie sądze że h2o bez Claire będzie takie fajne. Niewiem czy Indiana jest dobrą aktorką bo nie odlądała z nią żadnego serialu.

Misia81

Ja tam wiem, że ona będzie do kitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anik81

Anik, dziecko, odpowiedz czemu sądzisz, że ona będzie do kitu? Oglądałaś jakiś odcinek, w którym wystąpiła?

Misia81

A tak POZA TYM (a nie pozatym) kto ci pozwala korzystać z internetu, anik? I powiedz, czemu ty tak krytykujesz tą Phoebe? Nie, nie mów, że jest brzydka, bo nie jest. Brzydka to sobie może być pani Winslet (świetnie podsumował ją Jacyków).

Misia81

Misia! Nauczyłaś się prawie poprawnie pisać! Czyli zjechanie cię na forum z góry na dół, i w tę, i nazad przyniosło jakieś efekty. Jeszcze przecineczki, dziecko.

squeeze2

Racja.. H2O na pewno straci oglądalność.
A ty Anik jesteś jakaś dziwna, wymyślasz jakieś niestworzone historie!

squeeze2

Ale cóż, to wybór Claire. Mi się tam Bella podoba. Tylko co z Ashem? ;P
Myślałam, że się pojawi w trzeciej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones