Indiana Evans

Indiana Rose Evans

7,2
1 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Indiana Evans

Nie sadze żeby ta frajerka umiała zastapić moją ulubioną syrękę Emmę.
Polecam ,,Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa".
Pozdro dla fanów: ,,Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa" i Georgie Henley. <3

Anik81

zdziwisz się kochana:P.

idź na forum "opowieści z narnii"!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Misia81

Ja mam coś do narni! Niecierpię tego gówna! I co mi zrobisz???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Anik81

Z GÓRY mówię, że Indiana będzie najlepszą syrenką i co też mi coś zrobicie ?

chuciu

Bella jest ładniejsza od Emmy poza tym Bella ładnie śpiewa i jest milsza a Emma była przemądrzała dobrze że jej już nie ma :D

damx388

Zgadzam się z damx388:)
Bella ma super głos:)
Czołówka jest cool;D

Anik81

O Boshh .. Anik. To wszystko świadczy o Twojej inteligencji. A ja z góry powiem ( bo oglądałam 3 serię) ,że Bella jest miłą, ładną i utalentowaną syreną. :)

Anik81

Dziecko ogarnij sie ! Aktorzy odchodza i przychodza do seriali i trzeba sie pogodzic z tym , a nie przyzwyczajac sie do nich. I uważam, że Indiana dobrze gra . Jestem ciekawa, czy umiesz komuś inteligentnie i z sensem odpowiedziec bez używania przkleństw którymi sie poprostu popisujesz.

profile_vip

Oooo Atakk poookeemonówww!!! Kryć się bo nas tutaj zaraz wszystkim pozabija że śmieliśmy powiedzieć coś na jej słit emmę... A prawda jest nieunikniona: Claire jest najgorszą aktorką jaką znam, a jej gra w h2o była żałosna... Była sztuczna i nijaka. Najgorsza z całej starej obsady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones