Iker Casillas

Iker Casillas Fernández

7,8
22 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Iker Casillas

What?! Dlaczego on ma taką wysoką ocenę? Aktorem on nie jest. Serio ocenę dajecie za wygląd? Przyznaję też dałam jednemu aktorowi 9/10 za jego wygląd (ale nie 10).

Zafinka

Dlaczego od razu za wygląd? za osobowość.Aktorsko lepszy jest mroczek bo w końcu jest aktorem i co powinien mieć wyższą note od casillasa czy zidane'a??

Zafinka

Ważne że nie wliczają ich do rankingu.Nie wiem dlaczego sie rzucasz.

fauzi

Nie, po prostu bardzo mnie zaskoczyła jego ocena. Ogółem sportowcami się nie interesuję, zajrzałam sobie. Ale osobowość? Ty go znasz, że wiesz jaki jest?

Zafinka

Występuje przed kamerami więc troche można ich poznać.

fauzi

Ale to każdy aktor, sportowiec itd. robi, więc tak naprawdę nie można go poznać w całości...

Zafinka

a takiego choćby Mroczka znasz w całości?

fauzi

Nie interesuję się nim... Ja tylko zagranicznych lubię... Ale w przypadku aktorów ocenia się za grę.

Zafinka

Wierzysz w to?? bo ja nie.Dlaczego Zack Efron ma wysoką note? Robert Pattinson? za gre aktorską?? nie bądź naiwna(y).Gra aktorska to tylko pozory.

fauzi

W tych przypadkach się zgadzam. Ale ja staram się oceniać za grę, a w jednym przypadku dałam wyższą ocenę za wygląd, ale potem zmieniłam. Niestety są tacy co uważają, że np.: Teylor Lautner jest "słitaśny" i dają 10... Ale są tez normalnie myślący co dają odpowiednie oceny.

Zafinka

W takim razie jesteś jednym z niedobitków,gratulacje;] Skoro doszliśmy do kompromisu nie zaśmiecajmy pana Casillasa.
pozdrawiam

fauzi

No spoko :D
Pozdrowionka

Zafinka

Może za to że jest naj bramkarzem i za osobowość a nie tylko za wygląd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones