Iker Casillas

Iker Casillas Fernández

7,8
22 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Iker Casillas

Według mnie to Iker a nie Gigi Buffon jest najlepszy. Jest on już ikoną Realu.

krzysiekdb

zgadzam się :D


...............................................
..........................

krzysiekdb

Według mnie Casillas, Buffon i Cech są wyczepiści i ta trójka egsekfo zajmuje 1 miejsce najlepszych bramkarzy świata.

krzysiekdb

I masz rację :) Jak dla mnie też ro on jest najlepszy.

krzysiekchorzow

No ba,w końcu bramkarz Espany~!:)

pola1212

Casillas jest niezastąpionym bramkarzem, co nie raz udowodnił. Jest numerem jeden na świecie :D Wychowanek Królewskich <3

krzysiekdb

Bezapelacyjnie

użytkownik usunięty
sador1991

To co Iker pokazał na Mundialu ( szczególnie w finale ) jest po prostu prawdziwym mistrzostwem wedlug mnie . Mimo ,że to filmweb i ocenia sie filmy , mam to gdzies i daje mu 10. Jest genialny.

użytkownik usunięty

Nie wspomne ze mam do niego mega słabość..

użytkownik usunięty
krzysiekdb

kurczę, on jest najlepszy !!!!!!!!!! Mimo, iż wychodzę z założenia, że na filmwebie oceniam tylko i wyłącznie filmy oraz ludzi kina, muszę dać mu 10/10, albo chociaż dodać do ulubionych :D:D Na mundialu pokazał klasę i dlaczego jest bramkarzem najlepszej drużyny świata, lubię go od zawsze. Nie mam słów. Nawet nie obchodzi mnie to, że to wychowanek Realu, bo kibicuję Barcelonie, dla mnie to jest najmniejszym problem, albo wcale nie jest problemem. Tylko klaskać i gratulować za takiego wychowanka, na prawdę, to jeden z moich 3 ulubionych piłkarzy, zaraz obok Iniesty i Kaki :D .... Uwielbiam go, jest mistrzem, nie ma co !!!! pozdrawiam ludzie ;]

krzysiekdb

Właśnie zgadzam się

krzysiekdb

A Buffon nie jest ikoną Juventusu?

ILoveHaribo

Zapomnieliście o Manuelu Neuer, to wspaniały bramkarz, Schalke , Bayern, reprezentacja Niemiec, mu dużo zawdzięczają:) a Buffon to już stary bramkarz i refleks nie taki jak kiedyś:)

Pawlovsky

Tak, jestem zagorzałym fanem Bayernu i uważam że Neuer jest genialny i że może być lepszy od Kahna (jeszcze trochę mu brakuje)

ILoveHaribo

Jeszcze ma czas by go przegonić;d Ciekawe czy Buffon będzie tak długo bronił jak Van Der Sar, choć na Mundialu 2012 Stekelenburg go świetnie zastąpił:D Były pogłoski , że Pirlo i Buffon nie zagrają w Brazylii.

krzysiekdb

Dalej wszyscy twierdzicie że lepszy od Buffona? Kiedy o nim już nie słychać, w kadrze nie gra a Buffon w wieku niemal 40 lat nadal bije się o najwyższe trofea? Porównywali do niego wielu bramkarzy którzy przychodzili i odchodzili a Buffon jest i jest i jest, od 20 lat na najwyższym poziomie, uznany za najlepszego bramkarza w historii piłki nożnej. Ktoś coś chciałby dodać ?

krzysiekdb

Zgadza się, dla mnie od już tak dawna bramkarz nr 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones