Ice Cube

O'Shea Jackson

7,7
10 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ice Cube

wedlug mnie najwiekszymi przebojami Ice Cube sa It Was A Good Day i You Can Do It i troche mniejszy Check Yourself moze znacie jeszcze jakies wielkie przeboje Ice Cube jak to odpowiedzcie

superfacet14

Obok 2paca Ice Cube jest mojm ulubionym mc,mam całą jego dyskografię.Polecam hardcorowe kawałki:
Ghetto Vet,F*ck Dying,Extradition,War And Peace,Peckin' Order,Steady Mobbin',Wicked,Walkin' in my big black boots,Really Doe,Ghetto Bird,Lil Ass Gee(Eerie Gumbo Remix),Bow Down,Natural Born Killa,Robbin' Hood.
I delikatniejsze:You Know How We Do It,When I get To Heaven,It Was A Good Day,Until We Rich.
Kawał dobrego rapu.

Ready2

widze sporo pozycji z war&peace I, jak dla mnie niesmiertelna plytka, zajebisty tekst w it was a good day ale zapomnialem juz o kawalku z crazy b. until we rich, piekny walek, dzieki ze mi przypomniales :]

kosinda

do kosinda
mala poprawka kolego, piosenka "it was a good day" nie byla z albumu war & peace 1 :]

superfacet14

wedlug mnie najlepsza piosneka ice cube-a to Why We Thugs nieznana przez wielu a powstal do niej nawet teledysk pozdrawiam R.I.P Makaveli

superfacet14

It Was A Good Day mi się nie podoba... Check Yo'self & Westside Slaughterhouse RLZ :)

superfacet14

Najlepsze kawalki to Cube ma z M10 i dubC. goraco polecam cala dyskografie Westside Connection.
takie z najlepszych to beda:
westward ho
3 time felons
bow down
do you like criminals
get ignit
king of the hill (cypress dis)
westside connect OG's (the comrads ft)
let it reign
potential victim
westside slaughterhouse
all the critics in new york

troche jest tego i jeszcze zostalo:)
warto posmakowac dyskografii wlasnie samych M10 i W.C. z the maad circle:
mack - work
mack - connected for life (cube, wc i cassidy ft)
mack - let it be know (scarface i x ft)
mack - that bitch is bad (big tymers ft)
wc - west up (cube i mack ft)
wc - walk (cube i mack ft)

superfacet14

Doing Dumb Shit (z Death Certificate) - moze nie jest to wielki przeboj, ale kawalek baaardzo wart uwagi

Szczepan

Najlepszy kawałek Ice Cube`a to Smoke Some Weed (Laugh Now, Cry Later)
Ice Cube rządzi, wszystkie jego płyty są mistrzowskie,a Snoop Dogg nie ma polotu do niego!!!

superfacet14

Friday też dobry

superfacet14

It Was A Good Day i You Know How We Do It.

emate91

emate91...właśnie miałam te dwa kawałki wymienić
dokładnie tak:)

superfacet14

Polecam cały album Lethal Injection ;) Jest naprawdę bardzo dobry jeżeli ktoś lubi G-Funk ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones