Ice Cube

O'Shea Jackson

7,7
10 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ice Cube

jak to możliwe że ktoś kto nieumi grać,(wszystkie filmy jedna mina),więcej przebywa na planie filmowym niż rapując na koncertach,czy ktoś potrafi mi jego fenomen wytłumaczyc,pewnie dlatego tylko że jest czarnym zbuntowanym gościem,który pasuje do ról w których znacząco nie odbiega od jego samego charakteru,a raperem może i jest dobrym z tego co słyszałem(nie wiem nie słucham go),jesli tak to spoko,ale to jest portal filmowy,więc oceniam go tu przez pryzmat filmowy który za bardzo moim zdaniem jego eksponuje,a nie przez pryzmat muzyczny,gdzie zapewne miałby dużo wyższą ocenę

dj_carlos

Odpowiem na wszystkie zapytania:
1. Dlaczego gra w tylu filmach? - Jego pierwszym filmem był Boyz N Tha Hood w którym gdy umarł jego "filmowy" brat ukazał prawdziwe łzy, nie trzeba było robić cięć i przykładać mu mokrych wacików do oczu jak w hollywood. Gra naprawdę dobrze więc nie wiem dlaczego też tak go wszyscy jadą? Bo był raperem a teraz odnosi sukces w drugiej branży? W tym cały wasz problem?
2. Dlaczego gra częściej niż gra koncerty? - Otóż nie :-) Co 4 miesiące pojawia się w rodzinnym klubie raperskim gdzie rapuje stare kawałki lub coveruje kawałki swoich kumpli ;-) Czasami też w klubach poza miastem. Tu link do pierwszego lepszego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=g79IIvdgSm8
3. Wszystkie filmy jedna mina - Powiedz do Sylvestrowi Stallone który od Rambo aż po Niezniszczalnych 3 ciągle ma tą samą minę a mimo to go nie jedziecie.
Pozdrawiam :-)

curt76

Sylwester jest o 4 klasy lepszy , choc tez gra prawie jedną miną

bananowiec_100

cube moze i nie jest aktorem najwyzszych lotow ale mial kilka swietnych rol np w piatku,studentach, chopakach z s.......,. jako raper natomiast jest geniuszem,zywa legenda

tbone81

na rapie sie nie znam , ale moi starsi kumple wogole nie uzwzgledniaja terazniejszych raperów. dla nich licza sie raperzy z nowego yorku z konca lat 70 i poczatku lat 80-tych . Ty pewnie wiesz o kogo chodzi ,ja nie . natomiast Ice Cuba lubie tylko ze nie uwazam go za jakiegos super aktora. po prostu gostek gra jak umie i to wszystko .

curt76

Tak jak powiedziała Jedna osoba u góry, Stallone I tak jest lepszy bez porównania aktorsko, I nie mów tu do mnie w liczbie mnogiej że "jedziemy na niego" bo to pisze do cb Jednak Jedna osoba Jakbyś nie zauważył(no chyba że faktycznie nie zauważyłeś tej oczywistości, to wtedy nie ma czym się chwalić haha xd) :p...aczkolwiek wiem że chodziło ci o ogólną niecheć do niego wśród innych osób..ale z drugiej strono skoro tyle osób twierdzi że aktorsko nie jest zbyt dobry, to coś Może w tym być.. Ja powiem tylko że wyraziłem swoje zdanie na temat tego gościa,nie hejtując, nie trollując,tylko jak napisalem wyraziłem swoje zdanie. .no I to tyle

dj_carlos

Ty "nieumisz" pisac a jednak nadal tu jestes i skrobiesz swoje wypociny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Jak to możliwe że ktoś nie skończył podstawówki i pisze recenzje na temat innych?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

iksde XD XD widzę że jeszcze gimnazjum nie skończyłeś iksde XDXD porozmawiamy jak będziesz dorosły XDIKSDEXD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones